Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)

Cинтезатор YAMAHA PSS-F30

Код товару: ЦР-00010641

  • 2 199 грн.

  • Виробник: Yamaha
  • Доступність: На складі

Перетвори навчання в розваги!

Компактний синтезатор PSS-F30 наповнений великою кількістю прекрасних тембрів, які може створити тільки Yamaha, оснащений функцією автоматичного акомпанементу для відкриття нових музичних стилів і високоякісної зменшеною клавіатурою, яка ідеально підходить для маленьких дитячих пальчиків. Завдяки цьому кожен з музичних уроків перетвориться в захоплюючу гру!


Перша ж зіграна нота запалює хвилююча полум'я захоплення в серці дитини. З кожним новим заняттям музикою він буде відкривати для себе прекрасні комбінації нот і ділитися ними з близькими людьми. А PSS-F30 стане тією іскрою, яка допоможе розпалити вогонь творчої душі юного музиканта.

Твоя власна музична група.

Функція автоматичного акомпанементу допоможе перетворити дитячу кімнату в концертний зал - одним натисканням клавіші! Безліч вбудованих стилів і функція Smart Chord відправлять молодого піаніста в музичне подорож, без необхідності вивчення музичної теорії. Діти зможуть складати власні пісні або ж грати пісні з бібліотеки в пам'яті інструменту (ноти доступні для безкоштовного скачування). І найголовніше - що б не грав ваша дитина, це допоможе йому відкривати в собі нові музичних талантів!

Якісна міні клавіатура.

Міні клавіатура PSS-F30 ідеально підходить для маленьких дитячих пальчиків і розроблена спеціально для простоти і зручності при грі, допомагаючи надихнути їх грати більше!

Великий функціонал в компактному корпусі.

Від вбудованого метронома до функції сустейна і не тільки - в PSS-F30 є все необхідне для того, щоб ваша дитина полюбив заняття музикою!

Вихід для навушників для тихих занять.

PSS-F30 оснащена вбудованою акустичною системою, але при необхідності ви завжди можете підключити навушники, щоб ваша дитина могла зануритися в чарівний світ музичної творчості, не турбуючи оточуючих.

Візьміть музику з собою!

PSS-F30 може працювати від чотирьох "пальчикових" АА батарей або від будь-якого USB павербанка. Завдяки цьому він вкрай мобільний і ідеально підійде для подорожей. Комплектний USB кабель дозволяє використовувати стандартні блоки живлення (наприклад, від мобільних телефонів) або навіть отримувати харчування від комп'ютера.


Клавіатура 37 HQ mini міні-клавіш


Поліфонія 32 ноти


Тембри 120 (117 інструментів + ​​3 набори ударних)


Стилі 114 (з функціями Smart Chord, Multi Finger)


дисплей LED


композиції 30


Ефекти Reverb, Chorus (безпосередньо в тембрах, що не керовані)


метроном Так


Вихід для навушників Так


Акустика 1.4Вт (8см)


Розміри 506 х 54 х 201 мм


Вага 1,2 кг (без батарей)


Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування


Комплектація Інструмент, Micro USB-USB кабель живлення, керівництво користувача


Харчування 4 х батареї типу АА, USB блок живлення 5В / 500мА (купується окремо)

Написати відгук
Ваша оцінка
Рекомендовані товари
Навушники YAMAHA RH5MA
12
Навушники YAMAHA RH5MA

2 421 грн.