Цифрове піаніно Clavinova YAMAHA CSP150W (White)

Код товару: ЦР-00003667

 • 68 763 грн.

 • Виробник: YAMAHA
 • Доступність: Немає в наявності
 • Доставка по Україні

  Доставка по Україні здійснюється сервісом "Нова Пошта".

  Безкоштовна доставка по Україні за замовлення від 1000 грн.

  Товар доставляється на вбрання Вами відділення "Нова Пошта" у Вашому місті.

 • Доставка кур'єром

  Доставка товару на суму від 1000 грн здійснюється безкоштовно нашою кур'єрською службою в межах міста Львів та околиць.

 • Оплата готівкою

  Оплата готівкою при отриманні товару можлива у всіх населених пунктах на території України в приміщеннях "Нової пошти". Оплата здійснюється виключно у національній валюті.

 • Оплата платіжними картами Visa і MasterCard

  ООплата платіжними картами Visa і MasterCard здійснюється безпосередньо на сайті.

  Можливий переклад на картку ПриватБанку через систему Приват24 або через термінал.

 • Безготівковий розрахунок:

  Після оформлення замовлення менеджер магазину зв'яжеться з Вами в телефонному режимі і обговорить форму доставки рахунку-фактури. Після цього Ви зможете оплатити його через розрахунковий рахунок Вашої фірми або у відділенні будь-якого банку.

Нова серія цифрових фортепіано від Yamaha - Clavinova CSP Series навчить вас грати композиції з вашої музичної колекції. Ексклюзивна функція Stream Lights, яка вказує яку ноту і в який момент необхідно натиснути, перетворює навчання в захоплюючу гру. А для полегшення процесу ви можете регулювати швидкість відтворення і навіть складність фортепіанної аранжування!

Ваша музика. Ваше піаніно. Ваш особистий педагог.

Кожен з нас хоча б раз мріяв навчитися виконувати свої улюблені пісні. Clavinova CSP-150 перетворює ці мрії в реальність! Цей інноваційний інструмент сканує пісні з музичної бібліотеки на вашому смартфоні або планшеті, перетворює їх в акорди, фортепіанні ноти і, за допомогою інтуїтивної функції Stream Lights, показує, коли і які клавіші потрібно натискати. Clavinova CSP це більше ніж просто цифрове фортепіано - вона допомагає втілити ваші мрії в реальність!

Простота та інтуїтивність

Насолоджуйтесь інтуїтивним зрозумілим управлінням інструментом за допомогою iOS мобільного пристрою і додатки "Smart Pianist". Крім перетворення ваших улюблених пісень в ноти і акорди, Smart Pianist дозволяє створювати різноманітні акомпанемент. Насолоджуйтесь динамічним і різноманітним музичним супроводом, навіть якщо ви граєте поодинці, а велика кількість патернів і стилів автоакомпанементу дозволять підібрати максимально відповідний до вашого виконання.

Але і це ще не все! Ви можете підключити мікрофон до Clavinova CSP і співати, використовуючи гармонійну функцію, яка генерує бек вокали і хори, що підтримують ваш голос. З новою CSP ви більше ніколи не будете співати в поодинці!

Навчання музиці - це просто!

Yamaha CSP руйнує сформовані у багатьох стереотипи, що навчитися грати на піаніно - це тривалий і складний процес. Спеціальний додаток аналізує музику, яку ви хочете грати, а потім створює фортепіанний акомпанемент для вас. Все що вам потрібно - стежити за спеціальною підсвіткою Stream Lights!

Крок 1: Крок 2: Крок 3:

Виберіть улюблену пісню з вашої музичної бібліотеки Завантажте пісню в додаток Smart Pianist і використовуйте функцію "Audio to Score" для створення акордів і нот. Все готово! Просто йдіть за підказками Stream Lights напрямними ваші пальці під час виконання!

Для просунутих виконавців

Коли ви відчуєте, що готові прийняти виклик сольного виконання, спробуйте зіграти вбудовані в CSP композиції, або придбайте додаткові пісні на сайті Yamaha MusicSoft.

Соло, група, оркестр і навіть більше!Д

Для того, щоб допомогти висловити всю вашу музичну експресію, CSP Clavinova пропонує значний арсенал вбудованих тембрів. Також ви можете насолоджуватися спільним виконанням з віртуальними музикантами, використовуючи вбудовані стилі автоаккомпанемента - рок, джаз, поп і навіть боса нова - і все це у витонченому компактному корпусі!

Real Grand Expression

Звучання, дотик, педалі - ідеальне поєднання для створення відчуття гри на справжньому роялі

Real Grand Expression. Ця фраза визначає ступінь експресивності нового покоління Clavinova. Це не тільки повноцінна передача звучання, динаміки роботи педалей, але і використання технологій виготовлення акустичних піаніно, для ідеальної інтеграції всіх цих елементів в одному інструменті.

Це фортепіано відтворює саме те звучання, яке Ви хочете почути, торкаючись клавіш і відчуваючи рух педалей. Під час гри, Ви по-справжньому відчуєте, що сидите за справжнім акустичним роялем.

Звучання повноцінно передає динаміку звуковидобування. "RGE Sound Engine" забезпечує відмінну динаміку і експресивність звучання.

Два легендарних концертних рояля в одному інструменті!

Yamaha CFX - флагманський рояль Yamaha, на якому в 2010 році виконували свої твори переможці міжнародного конкурсу піаністів імені Фредеріка Шопена (International Frederick Chopin Piano Competition).

Bösendorfer Imperial - дивовижний інструмент від найстарішого в світі виробника унікальних роялів з Австрії, на яких грали великі Моцарт, Бетховен, Шуберт, Ліст, Штраусс.

І ось тепер звучання цих моделей є в Clavinova! Для запису роялю були відібрані, відбудовані досвідченими настроювачами і засемпліровані аж до звучання кожної клавіші. З Clavinova ви зможете насолодитися і відчути легендарний звук CFX і Bösendorfer Imperial!

Функція Piano Room

Інструменти Clavinova серії CSP оснащені цікавою функцією Piano Room. Ви можете вибрати не тільки інструмент, але також віртуальне приміщення, в якому він знаходиться, наприклад: концертний хол, собор або сцену.

Звук буден змінюватися в залежності від обраного інструменту і місця його розташування, створюючи абсолютно нове відчуття для Вашого перфомансу. А при грі тембром концертного рояля або поп рояля, Ви так само можете вибрати положення з відкритою або закритою кришкою.

Virtual Resonance Modeling (VRM) - технологія моделювання характерною реверберації створюваної корпусом рояля

В акустичному роялі звук резонує по всій площі корпусу інструменту, створюючи багату реверберацію  як виконавця, так і слухача. Цей феномен чудово відтворено в Clavinova за допомогою моделювання віртуального резонансу (Virtual Resonance Modeling). За допомогою VRM розраховується стан кожної струни для кожної з 88 нот інструменту, забезпечуючи живе "дихаюче", виразне звучання відображає безмежну кількість факторів притаманних звучанням рояля, таких як регістр, кількість натиснутих клавіш, силу атаки і тривалість натискання педалі.

Відтворення резонансу і природної реверберації акустичного фортепіано

Clavinova надзвичайно реалістично відтворює звучання акустичного фортепіано використовуючи семпли резонансу струн (String Resonance) і тим самим передає соковиті тональні фарби, коли при ударі молоточком, сусідні струни починають резонувати. В результаті ми чуємо красиве звучання з багатою і глибокою реверберацією.

Крім самого ефекту реверберації самих струн, амортизаційний резонанс (Damper Resonance) створює широке і глибоке звукове поле у ​​фортепіано. Він також віддзеркалює зміни в тональності звучання акустичного рояля при відпуску демпфер педалі. Крім цього він включає в себе звуки, породжувані опорами клавіш, і емулює сукупний резонанс, коли всі ці звуки комбінуються один з одним.

Неймовірно експресивне і динамічне звучання від стаккато до легато

Функція Smooth Release дозволяє передати звучання з чудовою чіткістю і ясно формувати стаккато партії з загасаючим резонансом, чутним, якщо акуратно опустити натиснуті клавіші. Ця функція дозволяє передати сутність звучання фортепіано для створення багатого і експресивного звучання.

Динамічна зміна звучання в залежності від сили торкання

В акустичному фортепіано процес загасання звучання займає досить тривалий період часу. Сила торкання впливає не тільки на гучність, але і яскравість і глибину звучання, створюючи багатство і експресивність.

Звучання Clavinova збагачене глибиною і резонансами реальних акустичних інструментів, завдяки створенню повноцінних семплів їх звучання. Завдяки ексклюзивній технології Yamaha, в залежності від сили торкання створюється рівний динамічний перехід між різними семплами.

Більш того, для створення відчуття, рівного справжньому роялю, Yamaha використовувала опти і рекомендації багатьох професійних піаністів.

Семпли відпускання клавіш (Key-off Samples)

У момент, коли пальці піаніста піднімаються вгору і відпускають клавіші рояля, відбуваються невеликі зміни в тональності і звучанні, за рахунок того, що демпфери опускаються і глушать вібрацію струн.

Семпли відпускання клавіш складаються з реальних записів цих процесів, пропонуючи достовірне відтворення найтонших нюансів звучання фортепіано та, тим самим, створюючи максимально реалістичне звучання.

Верх клавіш зі штучної слонової кістки і чорного дерева

Наші пальці більш чутливі, ніж ми думаємо, і для піаністів, текстура фортепіанних клавіш надзвичайно важлива. Білі клавіші в клавіатурі GH3X виготовлені з високоякісної синтетичної слонової кістки, розробленої компанією Yamaha. Чорні клавіші виготовлені зі штучного чорного дерева.

Покриття зі штучної слонової кістки передає тактильні відчуття від слонової кістки, яку колись застосовували при виготовленні клавіатур фортепіано. Цей сильно абсорбуючий матеріал запобігає зісковзування пальців навіть при багатогодинний грі, при цьому зберігаючи ідеальну текстуру і відчуття.

Стабілізатори клавіатури підвищують надійність і довговічність клавіатури

Клавіатура повинна реагувати ідеально точно під час торкання Ваших пальців, так щоб звучання нот чітко збігалося з процесом звуковидобування. В силу того, що клавіатура грає настільки важливу роль, вона повинна зберігати свої основні характеристики та властивості протягом тривалого періоду часу.

Саме тому Yamaha оснастила всі 88 клавіш стабілізаторами. Вони не тільки забезпечують природність відчуттів при грі, але і значно підвищують стабільність і довговічність клавіш.

Повноцінний тон і резонанс

Звучання Clavinova ретельно калібрувати, від розташування гучномовців до підбору деревини корпусу - все для того, щоб отримати повноцінний і оптимальний резонанс.

Для створення звукового поля схожого з акустичним роялем Clavinova оснащена спеціальними звуковими каналами в корпусі, так щоб звучання гучномовців повноцінно передавалося слухачеві і не обмежувалося всередині корпусу.

Acoustic Optimizer

Корпус Clavinova містить в собі так звані акустичні оптимізатори, що регулюють звуковий потік і керуючі тональними характеристиками. Ця нова технологія, що базується на глибоких знаннях Yamaha в області акустики музичних інструментів, дозволяє отримати природне, натуральне і рівне звучання по всій клавіатурі.

Бінауральной семплінг рояля Yamaha CFX

Просунута бінауральна технологія семплювання Yamaha (метод звукового запису, при якому використовується спеціальне розташування мікрофонів, призначене для подальшого прослуховування через навушники) вперше доступна в цифрових фортепіано Clavinova. Чудове звучання легендарного рояля Yamaha CFX було записано спеціалізованими мікрофонами, які ловлять найдрібніші просторові деталі кожної ноти, які здатне вловити людське вухо. Результат - неймовірно реалістичний тембр, настільки навколишній виконавця, що ви забудете про те, що на вас надіті навушники.

Stereophonic Optimizer: новий вимір при грі в навушниках

Унікальна розробка Yamaha - система Stereophonic Optimizer оптимізує звукове поле при одночасному прослуховуванні музики і грі на фортепіано в навушниках. В результаті створюється об'ємна і широка звукова стереобаза, що дозволяє комфортно грати досить тривалий час.

Клавіатура з молоточкової механікою "GH3X (Graded Hammer 3X) повноцінно передає відчуття і динаміку рояля

Graded Hammer 3X (GH3X) keyboard

Якість клавіатур Clavinova високо цінується піаністами за те, що граючи на них відразу забуваєш, що це цифрове піаніно. Секрет успіху - це система молоточків і безпружінний механізм справжнього рояля. Залежно від ваги молоточка, сили торкання і природного повернення клавіші при відпуску, Clavinova повноцінно передає відчуття акустичного піаніно з градацією ваги клавіш, від важких в низькому регістрі до більш легких в верхньому регістрі.

Не менш важливим аспектом є також унікальна трьохсенсорна система Yamaha, яка точно передає всі нюанси поведінки клавіатури, як в справжньому роялі. При безперервному звуковидобуванні або грі легкою треллю - техніках, використовуваних у багатьох музичних творах, таких як, наприклад, До Елізи (Für Elise), з клавіатурою GH3X Ви зможете передати всю експресію і жвавість етюду.

Оновлений механізм моделі GH3X відтворює так званий ефект ауслезіровання - невеликого переходу по зусиллю в самому кінці ходу клавіші. Цей ефект виникає в реальній рояльної механіці при повільному дожимання клавіші, тому що відбувається роз'єднання молоточкової фігури з штовхачем.

Багатодоріжковий запис

Функція запису в цифрових піаніно Clavinova дозволяє одним простим натисканням клавіші записати свій перфоманс *. У даній моделі можливо записати композиції з 16 доріжок. Наприклад, окремо для лівої і правої руки і / або різних партій на різних інструментах.

Аудіозапис вашого виконання

Записуйте свою гру в форматі аудіофайлів (.wav / .aac) *, які потім може зіграти на комп'ютері, портативному плеєрі або записати на CD.

* Запис здійснюється в MIDI форматі, і також може проводитися за допомогою програми Smart Pianist App


 Молоточкова механіка GH3X (Graded Hammer 3X) з верхом клавіш зі штучної слонової кістки і чорного дерева. Імітація ефекту ауслезірування

Клавіатура 88 повнорозмірних динамічних клавіш

Чутливість клавіатури Регульована: Hard 2, Hard 1, Medium, Soft 1, Soft 2, Fixed

Тон-генератор RGE (Real Grand Expression)

Поліфонія 256 нот

Тембри Голоса: 692 Voices + 29 Drum / SFX Kits (Включаючи концертний рояль Yamaha CFX, Bösendorfer Imperial, CFX Binaural Sampling), (14 VRM Voices, 113 Super Articulation Voices, 27 Natural! Voices, 27 Sweet! Voices, 63 Cool! Voices , 69 Live! Voices, 30 Organ Flutes! Voices)

Стилі 470 стилів акомпанементу (396 Pro Styles, 34 Session Styles, 4 Free Play Styles, 36 Pianist Styles)

Контролери 3 педалі: Damper (з ефектом half pedal), Sostenuto, Soft, Glide, Song Play / Pause, Style Start / Stop, Volume, і т.д.

Секвенсор 16-трековий

Дисплей Залежить від мобільного пристрою

Ефекти Ревербератор (58 пресетів), Master EQ (5 пресетів + ​​1 призначений для користувача), вокальна гармонізація VH (44 пресету)

Поділ клавіатури Dual / Layers / Split / Harmony

Пам'ять Залежить від мобільного пристрою

Пристрій зберігання USB Flash Memory

Метроном 5 - 500, функція Tap Tempo

Система навчання Stream Lights (4 steps), Correct Key, Any Key, Your Tempo

MIDI In / Out / Thru

Акустика 2 х 30Вт, (16см x 2)

Композиції 403 композиції

Вихід для навушників 2 виходи для навушників

USB TO DEVICE Так, USB аудіо запис (.wav / .aac) / відтворення (будь-який формат, підтримуваний мобільним пристроєм)

USB TO HOST Так

Розміри 1412 х 1040 х 465 мм

Вага 58 кг

Додатково AUX In / Out, AUX pedal, Stereo Sustain, Key-off, String Resonance, Smooth Release, Damper Resonance

Додатково Intelligent Acoustic Control (IAC), Cистема Acoustic Optimizer, Piano Room

Комплектація Фірмова банкетка в комплекті

виробництво Індонезія

Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування

Колір Білий матовий - (White)


Написати відгук
Ваша оцінка
Схожі товари
 Цифрове піаніно GEWA DP 180 G BK
Цифрове піаніно GEWA DP 180 G BK

70 300 грн.

Акція Цифрове піаніно Dexibell VIVO H7 PRDM
Цифрове піаніно Dexibell VIVO H7 PRDM

69 000 грн.

Цифроеі Піаніно Clavinova YAMAHA CLP635DW, банкетка
Цифроеі Піаніно Clavinova YAMAHA CLP635DW, банкетка

55 506 грн.

Цифрове піаніно YAMAHA CP40 STAGE
Цифрове піаніно YAMAHA CP40 STAGE

58 179 грн.

Цифрове піаніно YAMAHA CP4 STAGE
Цифрове піаніно YAMAHA CP4 STAGE

72 921 грн.

Схожі товари з категорії
Канон-папа панельний SoundKing CA206
Канон-папа панельний SoundKing CA206

27 грн.

FZONE SP1 SUSTAIN PEDAL
2
FZONE SP1 SUSTAIN PEDAL

401 грн.

Cинтезатор YAMAHA PSS-F30
Cинтезатор YAMAHA PSS-F30

2 202 грн.

Цифрове піаніно YAMAHA P-125 (WH)
Цифрове піаніно YAMAHA P-125 (WH)

20 076 грн.

Цифрове піаніно YAMAHA P-125 (B)
2
Цифрове піаніно YAMAHA P-125 (B)

20 076 грн.