(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Показано 1 по 15 з 15 (Всього сторінок 1)

Кабель живлення відноситься до розряду допоміжних, але важливих елементів у професійній діяльності музикантів, звукорежисерів і всіх, хто використовує в своїй роботі акустичну, музичну техніку. Те ж стосується і відеоапаратури, де надійність підключення є запорукою успіху програвання відео, трансляції в живому часі і т.д. Актуально надійне підключення і для світлового обладнання.
 Наш інтернет-магазин представляє широкий асортимент за доступними цінами:
кабель живлення для світлотехнічних приладів: надійні моделі з комфортними роз'ємами типу папа-мама і з’єднання IEC - для можливості підключення стробоскопів, рухомих голів, лазерів та іншої техніки світлового призначення;
провід для відеоспостереження: якісні моделі силових кабелів, здатних підвищити чіткість зображення, ліквідувати перешкоди, звести нанівець втрати при передачі даних з камери на монітор;
готовий аудіо-сигнальний кабель для підключення різного акустичного обладнання, музичних інструментів - швидко, надійно і без втрат.
Кабель аудіо живлення - важливий аспект всієї діяльності професійного музиканта або звукорежисера, оператора, працівників телевізійних каналів і т.д. Від його якості залежить точність передачі даних, якість відтвореного звуку, зображення і світлових ефектів.