Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)
MIDI-кабель Maximum Acoustics МС-2
MIDI-кабель Maximum Acoustics МС-2

388 грн.

MIDI-кабель Bespeco Silos SLMM150
MIDI-кабель Bespeco Silos SLMM150

277 грн.

PLANET WAVES PW-MD-05 Custom Series MIDI Cable 0.5ft
PLANET WAVES PW-MD-05 Custom Series MIDI Cable 0.5ft

447 грн.

MIDI Кабель ROCKCABLE RCL30701 D5 BLK
MIDI Кабель ROCKCABLE RCL30701 D5 BLK

88 грн.

MIDI Кабель ROCKCABLE RCL30702 D5 BLK
MIDI Кабель ROCKCABLE RCL30702 D5 BLK

113 грн.

Міді Кабель CME U2MIDI
Міді Кабель CME U2MIDI

961 грн.

Кабель HAMA FireWire 4/6  2м
Кабель HAMA FireWire 4/6 2м

59 грн.

Немає в наявності
Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)
останні записи

Разом зі стрімким інтересом сучасного споживача до High-End аудіо / відеоапаратури більш затребуваними стали міжблочні комунікаційні аксесуари відповідного високого рівня. На відміну від аналогових проводів, широко використовуваних сьогодні для передачі медіаконтенту з слабкострумових сигналом, цифровий кабель здатний забезпечити набагато більшу пропускну здатність при значно меншому рівні фонових перешкод. Забезпечують передачу у вигляді електричного струму або світла дані дроти є найкращим варіантом для виведення високоякісного звуку і зображення стандартів Full-HD, 3D, 4K.
ефективне екранування
Фірмовий цифровий аудіо кабель, що з'єднує програвач з підсилювачем або AV-ресивером, зводить до мінімуму будь-яка небажана вплив на сигнал. Якісний провідник забезпечує мінімальний опір, а спеціальна обплетення і багатошаровий екран роблять дані, що передаються малосприйнятливими до зовнішнього електромагнітного впливу.
На світовому ринку знайдуться міжблочні дроти до різних брендів. Компанії-виробники в якості провідника можуть використовувати безкисневому мідь високого ступеня очищення, срібло або оптоволокно. Вибираючи кабель для цифрового телебачення або бюджетної аудіосистеми можна зупинитися на порівняно недорогому дроті з мідним провідником. У разі побудови дорогий і по-справжньому прогресивної медіасистеми для підключення знадобляться з'єднувачі з провідниками з першосортних металів або оптоволокна.
Виготовляється за коаксіальної схемою цифровий аудіо кабель має хвильовий опір в 75 Ом. Варто зауважити, що таким опором повинні володіти та конектори, якщо ви бажаєте отримати від High-End обладнання максимально високі результати. У випадку з оптичним волокном сигнал передається у вигляді світла, завдяки цьому пропускна здатність найбільш висока.
При створенні мультимедійної установки і прокладанні проводів користувачеві необхідно знати кілька корисних нюансів. Незважаючи на вражаючі робочі показники, оптоволоконний цифровий кабель є більш вразливим до зовнішніх механічних пошкоджень, а його максимальна довжина в системі не повинна перевищувати 7 м. Коаксіальні дроти є більш практичними в експлуатації і при цьому забезпечують стабільну передачу при довжині 15-20 м.