Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)
MIDI Кабель ROCKCABLE RCL30701 D5 BLK
MIDI Кабель ROCKCABLE RCL30701 D5 BLK

88 грн.

PLANET WAVES PW-MD-05 Custom Series MIDI Cable 0.5ft
PLANET WAVES PW-MD-05 Custom Series MIDI Cable 0.5ft

447 грн.

MIDI Кабель ROCKCABLE RCL30702 D5 BLK
MIDI Кабель ROCKCABLE RCL30702 D5 BLK

113 грн.

MIDI-кабель Maximum Acoustics МС-2
MIDI-кабель Maximum Acoustics МС-2

388 грн.

MIDI-кабель Bespeco Silos SLMM150
MIDI-кабель Bespeco Silos SLMM150

277 грн.

Міді Кабель CME U2MIDI
Міді Кабель CME U2MIDI

961 грн.

Кабель HAMA FireWire 4/6  2м
Кабель HAMA FireWire 4/6 2м

59 грн.

Немає в наявності
Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)
останні записи

Разом зі стрімким інтересом сучасного споживача до High-End аудіо / відеоапаратури більш затребуваними стали міжблочні комунікаційні аксесуари відповідного високого рівня. На відміну від аналогових проводів, широко використовуваних сьогодні для передачі медіаконтенту з слабкострумових сигналом, цифровий кабель здатний забезпечити набагато більшу пропускну здатність при значно меншому рівні фонових перешкод. Забезпечують передачу у вигляді електричного струму або світла дані дроти є найкращим варіантом для виведення високоякісного звуку і зображення стандартів Full-HD, 3D, 4K.
ефективне екранування
Фірмовий цифровий аудіо кабель, що з'єднує програвач з підсилювачем або AV-ресивером, зводить до мінімуму будь-яка небажана вплив на сигнал. Якісний провідник забезпечує мінімальний опір, а спеціальна обплетення і багатошаровий екран роблять дані, що передаються малосприйнятливими до зовнішнього електромагнітного впливу.
На світовому ринку знайдуться міжблочні дроти до різних брендів. Компанії-виробники в якості провідника можуть використовувати безкисневому мідь високого ступеня очищення, срібло або оптоволокно. Вибираючи кабель для цифрового телебачення або бюджетної аудіосистеми можна зупинитися на порівняно недорогому дроті з мідним провідником. У разі побудови дорогий і по-справжньому прогресивної медіасистеми для підключення знадобляться з'єднувачі з провідниками з першосортних металів або оптоволокна.
Виготовляється за коаксіальної схемою цифровий аудіо кабель має хвильовий опір в 75 Ом. Варто зауважити, що таким опором повинні володіти та конектори, якщо ви бажаєте отримати від High-End обладнання максимально високі результати. У випадку з оптичним волокном сигнал передається у вигляді світла, завдяки цьому пропускна здатність найбільш висока.
При створенні мультимедійної установки і прокладанні проводів користувачеві необхідно знати кілька корисних нюансів. Незважаючи на вражаючі робочі показники, оптоволоконний цифровий кабель є більш вразливим до зовнішніх механічних пошкоджень, а його максимальна довжина в системі не повинна перевищувати 7 м. Коаксіальні дроти є більш практичними в експлуатації і при цьому забезпечують стабільну передачу при довжині 15-20 м.