(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Показано 1 по 15 з 15 (Всього сторінок 1)

Жодна аудіоапаратура не обходиться без шнурів і кабелів, які допомагають передавати розшифровану інформацію від одного трансльованого джерела іншому. Наш інтернет магазин  пропонує вам якісний аудіо кабель відомих іноземних компаній, які встигли себе зарекомендувати як надійні партнери і хороші виробників.
Для того щоб підібрати правильно аудіокабель, необхідно знати кінцеву мету і застосування виробу. Основним параметром кабелю є певний відсоток активного опору, так як під час передачі звуку відбувається не просто загасання аудіосигналу, а й виникають перешкоди, що впливають на кінцеве відображення сигналу. Для того щоб домогтися такого ефекту виробники кабелю найчастіше використовують такий матеріал, як мідь з високою провідністю.
Серед великого переліку звукових або аудіокабелів можна зустріти такі, як оптичний кабель аудіо, мікрофонний і акустичний, здвоєний небалансний кабель та інші. Також зустрічаються такі категорії кабелів, як лінійні (сигнальні) і акустичні несиметричні вироби.
Лінійні кабелі використовуються для передачі аудіосигналу з невеликим рівнем звучання. Вони допомагають з'єднувати блоки, що складаються з джерела сигналу, приладів обробки звуку, мікшерів, підсилювача потужності. Такі кабелі  умовно поділяються на - балансові і небалансні види.
Акустичні кабелі застосовуються під час прийому несиметричних аудіосигналів лінійного типу. Вони призначені для передачі моно і стереосигналів.
Найчастіше такі кабелі можна зустріти при використанні комп'ютерної та іншої побутової техніки, а також під час професійної роботи з музичними інструментами, наприклад, електрогітарою. Акустичні кабелі можуть бути паралельними (з паралельним розташуванням провідників), коаксіальними (оснащені високим ступенем захисту) і крученими (мають гарний захист від різного роду перешкод).
Найпоширенішим в даний момент вважається мікрофонний кабель, який використовується для мікрофонних установок в процесі їх монтажу. Акустичні кабелю використовуються для під'єднання вироби до акустичних динаміків. Вони дозволяють передати отриманий сигнал від підсилювача потужності до акустичної установці.