(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Показано 1 по 20 з 141 (Всього сторінок 8)

Метрономи. Пристосування для точної і ритмічної гри як сольного музиканта, так і групи. Обов'язкове обладнання для гри на гітарі - це метрономи. Це таке музичне пристосування, що забезпечує більш постійний і регулярний ритм. Він характеризується ритмічним, рівним звуком, що дозволяє музикантові більш точно грати. При використанні предмета в повсякденному грі у людини істотно покращиться ігрова техніка.

 Тюнер-метрономи. Це відмінний прилад, який поєднує в собі характеристики двох продуктів. Він дозволяє максимально ефективно налаштувати інструменти і відточувати майстерність.

 Камертони. Інструмент для збереження і відтворення потрібної висоти звуку. Вони використовуються для настойки будь-яких музичних приладів, хористів і т.д. Виділяють кілька типів пристрою - механічний, акустичний і електронний.

Тюнери. Пристрій або програма на комп'ютері, що дозволяє полегшити настройку інструментів. Його можна використовувати навіть людям зі слабким музичним слухом або з його відсутністю. Досить часто у продажу можна побачити гітарні апарати.

Особливості метронома

Перед тим як купувати товар потрібно розібрати для чого він потрібен і які є різновиди приладу. Головне його завдання створення для музиканта орієнтовного темпу, щоб було простіше займатися. Професіонали рекомендують відточувати ігрову техніку саме таким способом. Спочатку варто грати композицію повільно і з кожним наступним разом збільшувати швидкість і досягати оригінального темпу. А метроном для гітари допоможе досягти бажаного результату в найкоротші терміни. Вони поділяються на два типи - механічні та електронні. Перший різновид досить часто зустрічається на практиці. Їх зовнішній вигляд нагадує дерев'яну пірамідку невеликого розміру з маятником. Сучасні виробники додаються нотку фантазії і виготовляють продукцію ще з композитних матеріалів. Є переносні моделі, що вміщаються в кишеню. Їх легко використовувати в будь-якому місці. Головні їх переваги в звуці, наочності, дизайні і простоті конструкції.

Електронні метрономи по функціональності значно перевершують механічні. Особливо полюбилися вони музикантам з електроінструментами. Вони також невеликого розміру, поміщаються в долоні. У них вмонтована маса додаткових функцій - камертон, акцент, зміщення акценту і т.д. Це дозволяє в одному приладі отримувати і інші, що значно спрощує діяльність музикантів. На ринку нерідко можна зустріти суміщені моделі з тюнером в електронному варіанті.

З розвитком безлічі технологій з'явилися ще програмні метрономи, використовувані на ПК.