Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)
  • Портативний комбо підсилювач Roland Micrо CubeGXBK

Портативний комбо підсилювач Roland Micrо CubeGXBK

Код товару: 00-00024907

  • 5 476 грн.


  • Виробник: Roland
  • Доступність: Немає в наявності

Надкомпактний гітарний підсилювач ROLAND MICRO CUBE GX BK (чорного кольору) з вісьмома тонами COSM® підсилювача, вбудованими DSP ефектами, i-CUBE LINK інтерфейсом і хроматичним тюнером.

Світовий бестселер ось вже впродовж 10 років, MICRO CUBE найпопулярніший комбопідсилювач з живленням від батарейок на всі часи. Новий MICRO CUBE GX зберігає мінімальні розміри і чудовий звук своїх легендарних попередників, додавши багато нового, включаючи i-CUBE LINK, тюнер, і функція MEMORY, яка зберігає ваші налаштування. Масивний, хайгейн ефект EXTREME, HEAVY OCTAVE, i-CUBE LINK відкриває вам безліч можливостей для занять і запису разом з вбудованим аудіо інтерфейсом, для роботи з музичними програмами для ваших iPhone, iPad або iPod

Суперкомпактний гітарний підсилювач з спеціально створеними динаміками

Вісім COSM тонів, включаючи супер важкий EXTREME

Вісім DSP ефектів, включаючи Heavy Octave і призначувані Delay / Reverb з пружинною емуляцією

Функція Memory для збереження ваших налаштувань і ефектів

i-CUBE LINK вхід дозволяє працювати з вашими iPhone, iPad або iPod завдяки простому аудіо інтерфейсу (кабель для підключення входить в комплект)

Безкоштовний додаток CUBE JAM для iOS відтворює треки і дозволяє записувати тони підсилювача разом з треком

Вбудований тюнер

Живиться від батарейок або мережевого адаптера.

Чудовий звук для роботи

MICRO CUBE GX представляє той же компактний розмір, живлення від батарейок і чудовий звук, що зробило перший Micro CUBE найпопулярнішим хітом у світі. Більше 25 годин роботи від батарейок, ви можете насолоджуватися грою вдома або поза ним. Підвищення вихідної потужності забезпечує ще більш високу продуктивність, ніж раніше, а вбудований хроматичний тюнер позбавляє вас від необхідності носити зовнішній тюнерво час гри.

Високоякісні ефекти і моделі підсилювачів

Новий MICRO CUBE GX являє потужний тон для будь-якого жанру музики, від чистого джазового звуку, до важкого хайгейна і всього, що між. Новий доданий EXTREME тон дає потужний масивний драйв для справжніх металевих рифів. П'ять різних типів ефектів доступні, щоб "підсолодити" ваш звук, з новим ефектом HEAVY OCTAVE, який додає супер низькі частоти для "підігріву" вашого драйву. Незалежні дилей і ревер з доданим пружинним Ревера дає автентичне звучання таких стилів, як surf.

Запам'ятовування налаштувань

Нова функція MEMORY робить новий MICRO CUBE GX двоканальним підсилювачем. Просто збудуйте звук, затисніть кнопку MEMORY на кілька секунд, і всі налаштування збережені. Після цього ви можете працювати як з збереженими налаштуваннями, так і в звичайному режимі, керуючи все однієї лише кнопкою. Використовуйте цю функцію для збереження улюбленого звуку, перемикаючи між ритм і лід тонами, або викликаючи спеціальний звук для певної пісні або стилю.

i-CUBE LINK - вбудований аудіо інтерфейс для iOS

Вбудована інноваційна функція Roland i-CUBE LINK дозволяє вам інтегрувати ваш iPhone, iPad або iPod і використовувати їх в якості рекордера або джем станції. На відміну від незручних iOS інтерфейсів, i-UBE LINK дозволяє просто підключити будь-який прилад Apple за допомогою звичайного кабелю (в комплекті) і працювати з треками з вашої бібліотеки iPod, і використовуючи ефекти підсилювача. Так само роз'єм i-CUBE LINK може бути використаний як звичайний AUX IN Вхід для відтворення композицій з вашого плеєра

Додаток CUBE JAM

Доступний безкоштовно для скачування в App Store додаток CUBE JAM перетворить ваш iPhone, iPad або iPod Touch захоплююче пристрій для джема, запису або занять. Грайте під пісні улюблених виконавців або під мінус треки, і насолоджуйтеся якісними ефектами COSM. CUBE JAM так само може записувати ваші партії. Після запису, ви можете відбудуйте незалежно один від одного, рівень гучності вашої гітари і мінус треку, потім експортувати даний мікс у форматі 16-bit, 44.1 kHz WAV. Додаток включає в себе і необхідні функції для занять, як зміни темпу і тональності треків, Center Cancel та інше.

 

             Технічні  характеристики

Призначення Для електрогітар

Тип Транзисторні

Потужність 3 Вт

Кількість динаміків 1

Діаметр динаміків 5 "

Моделі підсилювачів 8 типів COSM підсилювачів

Моделі ефектів 5 типів

Входи AUX (1/8 "- 3.5 мм), Інструментальний вхід (1/4" - 6.3 мм)

Вбудований тюнер Є


Комплектація

Комбопідсилювач Roland Micro Cube-GX

Керівництво користувача

Колір Black

Написати відгук
Ваша оцінка