(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)

Гітарний підсилювач EGNATER VENGEANCE (Уцінка !!!!)

Код товару: ЦР-00004834

  • 19 600 грн. Товар закінчується


  • Доступність: На складі

Egnater Vengeance - це повністю ламповий двоканальний хай-Гейн монстр потужністю 120Вт - ідеальний арсенал для того щоб сіяти руйнування! (Уцінка !!!!)

Канал 1 регулюється від розкішного, органічного клина до важкого кранчевий ритму. Канал 2 створює серйозний овердрайв від класичного року до екстремального сучасного металу.
Кожен канал оснащений фірмовими перемикачами режимів звучання Egnater (tight і bright) і унікальним (активуються з футсвіча) бустером середини для настройки свого звучання.
Незалежні ревербератори в кожному каналі мають інноваційний "spillover" дизайн, що дозволяє отримати натуральне затухання ефекту при перемиканні каналів.

Керований з футсвіча другорядний Master Volume дуже зручний при грі соло партій. Буферизована петля ефектів з незалежним регулюванням посилання і повернення забезпечує ідеальну інтеграцію з зовнішніми приладами ефектів.
Симетричний лінійний вихід зі спікеремуляціей допоможе підключити підсилювач безпосередньо в мікшерний пульт будь то на сцені або в студії.
Шестікнопочний футсвіч, що підключається до підсилювача стандартним мікрофонним XLR і виходи (1/4 "jacks) для додаткових приладів управління забезпечують Venegeance неперевершену гнучкість в управлінні.Написати відгук

Ваша оцінка