(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)

Якість музичного інструменту проявляється в його звучанні і візуальному оформленні, починаючи від лаку на корпусі, закінчуючи фурнітурою. Ручки для потенціометрів електрогітар - замінна деталь, якість якої відбивається на комфорті користування інструментом.

Ручки потенціометрів призначені для комфортної тонкої настройки гучності і тону звучання електрогітари. Вони надягають на стрижні поворотних регуляторів і повинні бути зручними в захваті.

Ручки для потенціометрів бувають різних моделей і розрізняються по розміру, формі, дизайну, кольору,  матеріалу. Традиційні олдскульні ручки виготовляють із пластику з вертикальними насічками на контактній поверхні, які запобігають ковзанню пальців і дозволяють зручно і точно повертати регулятор. Такі ручки мають маркування "volume" і "tone" і шкалу показників від 1 до 10. У ній присутній елемент кріплення - порожнина, яка одягається на регулятор.

Більш сучасні моделі пластикових ручок мають різноманітний дизайн і часто виконуються з декількох шарів матеріалу, причому на внутрішній шар наноситься маркування, а верхній - залишається прозорим. Такі ручки довговічні і практичні у використанні.

Металеві ручки компактніші від традиційних пластикових, вони мають більшу вагу, а на бічній контактної поверхні - фактурне покриття, яке запобігає ковзанню і забезпечує хороший контакт з пальцями музиканта. Спосіб кріплення таких ручок аналогічний пластиковим.

Найдорожчі сучасні моделі ручок мають додатковий декор. Їх часто покривають блискучим золотим напиленням і інкрустують натуральним перламутром. Ручки для потенціометрів зношуються, особливо це стосується ручки гучності, і можуть мати потребу в заміні. Їх кріплення не вимагає використання клеючих речовин і проводиться в домашніх умовах. Досить просто зняти стару ручку і поставити на її місце нову.