(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Підставки під ногу часто використовуються гітаристами, що грають в класичному стилі. Для таких музикантів ці вироби є вкрай важливим аксесуаром. Справа в тому, що класична школа передбачає особливий нахил ноги і, як наслідок, самої гітари. Так, ліва нога повинна бути піднята на висоту 15-20 сантиметрів від підлоги. Домогтися такого положення можна і завдяки використанню підручних засобів, проте найбільшу зручність при грі дарують саме спеціалізовані підставки під ногу гітариста. Купити їх можна в багатьох музичних магазинах, в тому числі і в нашому.

На думку музикантів-класиків, присутність підставки досить вагомо впливає на якість гри. Тому всі, хто використовують класичну техніку, повинні мати «на озброєнні» спеціальну підставку під ногу. Сучасні виробники пропонують величезний асортимент цих нехитрих виробів. Так, зустрічаються, як статичні, так і регульовані підставки. Перші коштують значно дешевше, однак їх явним мінусом є те, що в них відсутня можливість регулювання висоти і кута нахилу. Крім цього, регульовані підставки можуть складатися, що дозволяє економити корисний простір при їх зберіганні і транспортуванні.

Варто відзначити, що підставки відрізняються і матеріалом виконання. Виділяють пластикові, дерев'яні, металеві та комбіновані вироби. Всі вони широко представлені в наших магазинах звукового і світлового обладнання. В якості альтернативи підставкам під ногу деякі музиканти використовують спеціальний супорт, який дозволяє досягти необхідного положення гітари. Подібні вироби ви також можете купити в даному розділі нашого сайту.