(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Педалборд (від англ. Pedalboard) - це спеціальний пристрій, виготовлений з металу, пластику або дерева, на якому встановлюються гітарні педалі ефектів, де вони чітко фіксуються і послідовно комутуються між собою спеціальними проводами (патч корд), а також підключаються до одного джерела живлення .

За допомогою педалборда можна зібрати бажані ефекти в будь-якій послідовності і почерговості. Такий індивідуально зібраний звуковий ланцюг буде дуже компактним і зручним для використання і транспортування. Якісний педалборд забезпечить гарне і надійне підключення, а також збереження всіх ваших примочок. Збирається він один раз і тому відпадає необхідність щоразу розбирати конструктор. Після установки всіх педалей, ви зможете користуватися ними максимально комфортно, а їх підготовка до роботи буде займати у вас лічені секунди.

Для гітаристів, які грають виключно вдома, педалборд істотно заощаджує місце і час перед підготовкою до гри, тому в цьому плані його можна порівняти з гітарним процесором ефектів. Ну а для кочових музикантів педалборд просто незамінна річ. Під час переїздів по різних містах або репетиційних базах, педалі завжди будуть на своєму місці, їх більше не доведеться збирати і налаштовувати по півгодини. За допомогою педалборда ви ніколи не втратите і не забудете якусь педаль в гримерці або на сцені, а підключити і налаштувати весь свій звуковий ланцюг взагалі не складе ніяких труднощів і це займе у вас мінімум часу. Перевозити гітарний педалборд набагато зручніше, ніж всі педалі, джерела живлення і шнури насипом. Таким чином, зменшується вага і обсяг багажу. Тепер ви не втратите який-небудь кабель в дорозі, і все буде на своєму єдиному місці.