(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Медіатор OLYMPIA PBS447

Медіатор OLYMPIA PBS447

12 грн.

Медіатори  GIBSON, IBANEZ

Медіатори GIBSON, IBANEZ

20 грн.

Медіатор OLYMPIA FINGER PICK FT

Медіатор OLYMPIA FINGER PICK FT

24 грн.

Медіатор-кіготь GEWA

Медіатор-кіготь GEWA

40 грн.

Показано 1 по 20 з 113 (Всього сторінок 6)

Іноді буває важко підібрати потрібний медіатор для гітари, адже вони представлені в широкому асортименті, і розрізняються за формою, розмірами, матеріалами і товщиною. Загалом медіатори розрізняють за чотирма основними властивостями: форма кінчика, товщина, розмір та матеріал.

Для гри на ритм-гітарі краще підходять округлені на кінці медіатори. Медіатор з загостреним кінчиком краще підходить для гри на соло-гітарі. Це пов`язано з монофонічним характером гри на соло-гітарі, в той час як на ритм-гітарі зазвичай звучать кілька нот одночасно.

Випробуйте медіатори різної товщини, поки не знайдете відповідний для вас калібр. Товщину медіаторів вимірюють в міліметрах, вони бувають від 0,38 мм (тонкі) до 1,5 мм (товсті). Однак зустрічаються медіатори навіть товщиною в 3,0 мм!

Тонкі медіатори гарні для ритму, але не дуже добре підходять для соло. Товсті медіатори непогані в ритм-партіях, і відмінно підходять для соло. Тонкий медіатор менше рве струни і забезпечує рівний, не надто гучний звук. Завдяки тому, що такі медіатори легко гнуться, вони пом`якшують звучання. Товсті медіатори дозволяють краще контролювати гучність і атаку звуку. Також, вони гірше згинаються при грі.