(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Медіатор OLYMPIA PBS447

Медіатор OLYMPIA PBS447

3 704 грн.

Медіатори  GIBSON, IBANEZ

Медіатори GIBSON, IBANEZ

20 грн.

Медіатор OLYMPIA FINGER PICK FT

Медіатор OLYMPIA FINGER PICK FT

24 грн.

Медіатор-кіготь GEWA

Медіатор-кіготь GEWA

40 грн.

Показано 1 по 20 з 120 (Всього сторінок 6)

Вибір найякісніших медіаторів: стильні аксесуари для гітаристів

Медіатор — справжній незмінний аксесуар гітариста. За умови регулярних занять музиканту необхідно мати як мінімум декілька таких пристосувань для можливості вчасної заміни. Також важливо пам’ятати про правильність підбору медіатора до того чи іншого типу струн, гітари та манери гри загалом. Якщо вам складно обрати конкретний варіант, звертайтесь до перевіреного продавця — магазину «Трембіта», де вам обов’язково нададуть професійну консультацію.

Медіатор для гітари: тонкощі вибору

Знайти медіатор за умови різноманітності сьогоднішнього вибору зовсім не складно. У продажу знаходяться навіть повноцінні набори, які одночасно є чудовою ідеєю для подарунку. Проте досвідчений гітарист знає: недостатньо звертати увагу лише на зовнішній вигляд медіатора чи на спосіб його пакування. Основний критерій, на який прийнято орієнтуватися в процесі вибору медіатора — це авторитет виробника. В асортименті магазину «Трембіта» зібрані товари лише від перевірених брендів:

  • Dunlop. Найбільш розповсюджений варіант серед бас-гітаристів завдяки щільній текстурі медіатора. Часто його обирають і інші гітаристи для гри на низьких тональностях;
  • Metallica. Такий медіатор дозволяє добитися кращого ефекту, якщо використовуєте мінімум примочок та ефектів. Перші партії бренду були орієнтовані саме на гру з чистим звуком;
  • Fender. Тут йдеться про універсальні моделі. Найчастіше медіатори від цього виробника вироблені з пластику, що підходить як для початківців, так і для багатьох професійних гітаристів;
  • Clayton. Серед представлених моделей від торгової марки Clayton можна знайти безліч варіантів, орієнтованих для гри на різних типах гітари. Як показує практика, медіатори від Clayton найбільше полюбляють соло-гітаристи;
  • Alice. Бюджетний варіант, який найчастіше рекомендують музикантам-початківцям. Медіатори від Alice також універсальні — середньої жорсткості, товщини, стандартної форми.

Варто зазначити, що обрати медіатор із першого або навіть другого разу — майже неможливо. Ця маленька деталь має бути протестована в багатьох ситуаціях для того, щоби музикант зрозумів, що цей медіатор — саме для нього. Рекомендуємо починати і продовжувати такий пошук у магазині «Трембіта». Тут можна купити медіатор, ціна якого є доволі лояльною, попри авторитет виробника.

Дизайн медіатора для абсолютно різних музикантів

Статус гітариста формується не лише завдяки інструменту, а й завдяки деталям. Безперечно, медіатор завжди привертає увагу, тому важливо обрати потрібний варіант серед необмеженої кольорової гами. Також варто звертати увагу на малюнки та інші особливості дизайну. Умовно медіатори можна розділити за наступними групами:

  1. Зображення рок-групп, їхніх лідерів або ж логотипів виконавців.
  2. Моделі стриманих кольорів для поціновувачів класики.
  3. Абсолютно однотонні медіатори яскравих кольорів.

Окремо треба виділити медіатори-кігті та моделі, які одягаються на великі пальці. Купити медіатор такого типу варто, якщо ваш профіль гри — це акустика. Подібні моделі надають звучанню більшої чуттєвості і, відповідно, використовуються в джазі та фламенко. Однак такі моделі більш актуальні для тих, у кого вже є якийсь досвід гри на гітарі.

Замовити потрібний набір медіаторів можна прямо зараз на сайті магазину «Трембіта». Ваше замовлення буде розглянуте максимально швидко. Для більш детального ознайомлення з асортиментом відвідайте  магазин «Трембіта» у Львові. Тут на вас чекають найвигідніші умови придбання музичних інструментів, а також будь-яких аксесуарів до них.