Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)

У цій категорії немає товарів.

Тримач для медіаторів - зручний аксесуар для гітаристів, який підвищує комфорт під час занять музикою і допомагає організовувати процес музикування і тримати запасні медіатори завжди під рукою. Існує кілька типів пікхолдерів - як ще нерідко називають тримачі для медіаторів, - які розрізняються способом кріплення і місцем положення. Вони кріпляться на корпус інструмента, на стійку мікрофона, на гітарну стійку, на гітарний ремінь чи просто брелки.
Стандартний і найбільш поширений тримач для медіатора являє собою невелику пластикову коробочку з притискною пластинкою всередині, яка утримує медіатори. В одну скарбничку поміщається в середньому 3-4 медіатора середньої і мінімальної товщини. Зручніше за все використовувати його для зберігання двох медіаторів - основного і запасного.
Такий тримач універсальний і зручний - його можна легко розмістити на будь-якій частині поверхні гітари. До того ж, він міцно кріпиться навіть до лакованої гітари завдяки спеціальному стікеру - клейкою поверхнею, яка надійно фіксує його на місці.
Тримачі для медіаторів дуже важливий аксесуар для концертуючих гітаристів. В живому концерті вони дозволяють не витрачати час на пошук нового медіатора, якщо музикант випустив або зламав попередній. Завдяки тримачу, який кріпиться на гітарну або мікрофонну стійку, медіатори в потрібній кількості завжди під рукою.
Такий пікхолдер є тонкою вигнутою пластинкою з металу або пластику, в яку вставляється кілька медіаторів в ряд - вони міцно тримаються і легко витягуються. Компактні пластикові тримачі кріпляться не тільки на корпус гітари, їх можна закріпити на ремені.
Цікава знахідка творців - тримачі для медіаторів у вигляді брелків для ключів. Компактні і зручні, вони дозволяють в будь-якій ситуації мати з собою пару медіаторів. Такі тримачі найчастіше виготовляються зі шкіри та мають ланцюжок і кільце для кріплення на ключі.