Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)
Саксофон Roy Benson SG-302
Саксофон Roy Benson SG-302

16 445 грн.

Саксофон альт Eb Roy Benson AS-202G
Саксофон альт Eb Roy Benson AS-202G

22 606 грн.

 Саксофон ES-ALT AS-202
Саксофон ES-ALT AS-202

18 382 грн.

Альт саксофон MAXTONE SXC21 A/L золотий лак (+кейс)
Альт саксофон MAXTONE SXC21 A/L золотий лак (+кейс)

12 180 грн.

J.MICHAEL AL-500 Alto Saxophone
J.MICHAEL AL-500 Alto Saxophone

13 251 грн.

Саксофон альт Roy Benson AS-302
Саксофон альт Roy Benson AS-302

21 447 грн.

Саксофон SOPRANO SS-302
Саксофон SOPRANO SS-302

18 761 грн.

Саксофон AS-302
Саксофон AS-302

18 667 грн.

Альт саксофон J.MICHAEL AL-980GML  Alto Saxophone
Альт саксофон J.MICHAEL AL-980GML Alto Saxophone

20 825 грн.

Альт Саксофон J.MICHAEL AL-900SL (S) Alto Saxophone
Альт Саксофон J.MICHAEL AL-900SL (S) Alto Saxophone

20 440 грн.

J.MICHAEL SP-750AG (S) Soprano Saxophone
J.MICHAEL SP-750AG (S) Soprano Saxophone

20 062 грн.

J.MICHAEL SP-650 (S) Soprano Saxophone
J.MICHAEL SP-650 (S) Soprano Saxophone

15 526 грн.

Показано 1 по 12 з 43 (Всього сторінок 4)
останні записи

Унікальна мелодія саксофона: від вічної класики до джазових імпровізацій

В 1842 році в Парижі Адольфом Саксом був створений перший саксофон – легендарний духовий інструмент, унікальне звучання якого до сьогодні зачаровує людей зі всього світу. Невдовзі на теренах Європи прозвучала перша композиція, написана Гектором Берліозом, в якій було залучено саксофон. Цей інструмент з’явився в оперних та військових духових оркестрах. Саксофоном цікавились не тільки класичні композитори. В США з зародженням нового музичного стилю – джазу, популярність саксофона злетіла до небес. Цей інструмент став одним із основних в музичній течії. Джаз не міг повноцінно існувати без специфічного звучання саксофона. Він використовувався і в джазових оркестрах (big band), і під час сольного виконання.

Купити саксофон хорошої якості доволі не просто. Професійні музичні інструменти такі як, Yamaha, RoyBenson, Maxtone, Jupiter, Kapok, краще шукати в спеціалізованих магазинах. Якщо ви плануєте придбати якісний інструмент у Львові або іншому місті України за оптимальною ціною, то рекомендуємо зазирнути на сайт tos.in.ua.

Саксофон: обираємо потрібний музичний інструмент

В нашому інтернет-магазині ви знайдете безліч різноманітних видів саксофонів:

  • Сопрано. Такий саксофон буває зігнутої та прямої форми. Часто прямий інструмент плутають з кларнетом. Саксофон сопрано в середньому та нижньому регістрах трохи нагадує тембр англійського ріжка. Верхній регістр звучить як корнет. Звучання цього виду саксофона є соковитим та повним. В музиці кантиленного типу цей інструмент відкриває себе найкраще. Він звучить красиво, виразно і благородно. Інструмент характеризується високими технічними можливостями. Саме тому його часто використовують у складі диксилендів (джазових ансамблів новоорлеанського стилю).
  • Тенор. Цей вид саксофона широко використовується в камерно-ансамблевій, оркестровій та сольній музиці. Він звучить на октаву нижче саксофона-сопрано та характеризується  повним, хриплуватим тембром. Цей музичний інструмент ідеально підходить для виконання повільних соло. За допомогою саксофона-тенора можна легко справитись з технічно важкими пасажами.
  • Альт. Це один із найвиразніших представників сімейства саксофонів. Він звучить на квінту нижче від сопрано, має яскраву звукову палітру. саме тому цей інструмент виступає сольним голосом в джазових, симфонічних та духових оркестрах. Багато композиторів дуже цінують ці якості та виділяють у своїх творах для саксофона-альта технічно важкі пасажі. Звуки середнього регістру цього музичного інструменту нагадують тембр людського голосу. Звуки верхнього регістру характеризуються яскравим звучанням, драматизмом та експресивністю.
  • Баритон. Звучить на октаву нижче альт-саксофона. В джазі він використовується здебільшого як сольний інструмент. Також його можна побачити в складі оркестрів. Такий вид саксофона відрізняється насиченим, густим звуком, особливо це характерно для середнього та нижнього регістра. Що стосується верхнього регістра, то він звучить трохи здавлено, не дуже виразно. Музичний інструмент ідеально підходить для виконання пасажів. Технічні можливості саксофона дозволяють також відтворювати гамми та арпеджіо.
  • Бас. Такий саксофон має насичений, об’ємний звук. Це стосується середнього та нижнього регістрів. Хоча такий музичний інструмент можна побачити доволі рідко, проте його інколи використрвують в оркестрах чи сольних партіях.

Завітайте на сайт нашої компанії, і ви переконаєтесь в безлічі переваг співпраці з нами.