Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)
Губна гармошка Streetlife Blues Harmonica
Губна гармошка Streetlife Blues Harmonica

193 грн.

Казу Пластиковий DUNLOP 7700-kazoo
Казу Пластиковий DUNLOP 7700-kazoo

34 грн.

Губна гармошка MAXTONE KZC02
Губна гармошка MAXTONE KZC02

122 грн.

Губна Гармошка MAXTONE HAR2C RED
Губна Гармошка MAXTONE HAR2C RED

196 грн.

Губна Гармошка HOHNER BigValley  До мажор
Губна Гармошка HOHNER BigValley До мажор

623 грн.

Губна Гармошка MAXTONE HAR4C GOLD
Губна Гармошка MAXTONE HAR4C GOLD

196 грн.

Губна Гармошка HOHNER SilverStar C-Major
Губна Гармошка HOHNER SilverStar C-Major

453 грн.

Гармошка губна HOHNER M5154 Happy Red C
Гармошка губна HOHNER M5154 Happy Red C

233 грн.

Гармошка губна (діатонічна) HOHNER M560016 Special20 classic C
Гармошка губна (діатонічна) HOHNER M560016 Special20 classic C

1 069 грн.

Губна Гармошка М1896126 B Marine Band
Губна Гармошка М1896126 B Marine Band

1 012 грн.

Губна Гармошка MAXTONE HAR5C BLACK
Губна Гармошка MAXTONE HAR5C BLACK

196 грн.

Губна Гармошка MAXTONE HAR24
Губна Гармошка MAXTONE HAR24

352 грн.

Показано 1 по 12 з 169 (Всього сторінок 15)
останні записи

Губна гармошка: кращі пропозиції світових брендів

Губна гармоніка є досить незвичним інструментом, адже (на відміну від переважної більшості язичкових інструментів) її конструкція не має звичних клавіш. Видобування звуків здійснюється завдяки використанню губ та язика, з періодичним вдиханням та видиханням повітря виконавцем.  Повітряний поштовх спричиняє коливання металевих язичків, що призводить до народження нового звуку.

Останнім часом гра на губній гармошці набуває все більшої популярності серед світових та вітчизняних виконавців. Фолк, блюз, джаз, кантрі, рок, поп – виконання цих стилів вдало поєднується з переливчастим звучанням губної гармоніки.

Сучасні виробники пропонують гідний асортимент моделей даного музичного інструменту, від недорогих гармошок для початківців до елітних варіантів преміум класу. В інтернет-магазині «Трембіта» представлено понад 80 моделей губних гармошок, ціна яких підтверджується еталонною якістю товару та гарантованою оригінальністю кожного бренду.

Губна гармошка: основні види

В залежності від особливостей конструкції губні гармоні бувають хроматичними та  діатонічними. Діатонічна губна гармошка на сьогодні є найпопулярнішою, тому що придатна для виконання широкого спектру музичних творів, а її ціна досить лояльна. Діатонічна  гармонь відрізняється насиченим та густим звучанням.

Такий музичний інструмент має декілька способів налаштування – одиночний, тремоло та октавний. Її недоліком є неможливість виконання напівтонів.

Хроматична губна гармошка  вважається елітним музичним інструментом. У таких гармоніках присутні всі звуки хроматичного звукоряду, тому з їх допомогою можна виконувати навіть складну класику. Робота з таким музичним інструментом потребує неабияких вмінь. На хроматичній гармоніки виконуються не тільки акорди, але й всі сольні ноти гами 3 октав.

Матеріалом для язичків губної гармоні слугує мідь або сталь. Мідні язички відомі музикантам вже багато сторіч. Вони легко продуваються і коштують недорого, але й частіше виходять з ладу. Купити таку губну гармошку стане вдалою ідеєю для початківців. Як правило, досвідчені майстри обирають губну гармошку з металевими язичками.

Корпус губної гармоніки  виготовляють з натуральної деревини або пластику. Перевагою моделей першого виду є більш гармонійне  якісне звучання, однак пластикова губна гармошка приваблює стійкістю матеріалу.  З часом деревина може розбухати від вологи (слини) та розтріскуватися.

Як правильно обрати та купити губну гармошку?

Одним з основних критеріїв вибору є тональність. Для початківців краще купити губну гармонь недорого та привести інструмент у тональність С, тобто «до мажор». Саме в такому форматі буде найлегше опанувати найпростіші навички та прийоми. Згодом буде легше виконувати як високі, так і низькі тональності.

При виборі інструменту слід звернути увагу на такі характеристики товару, як гучність, форма губних накладок, час відклику, ціна. В недорогих моделях час відклику доволі повільний, у професійних губних гармоніках відклик майже миттєвий. Гучність звучання залежить від матеріалу, з якого виконаний корпус гармошки. Форма накладок впливає не тільки на відчуття комфорту самого виконавця, але й на якість звуку. Однак вибір даної характеристики залежить від особистих вподобань кожного музиканта.

Інтернет-магазин tos.in.ua: переваги для покупця

У віртуальному каталозі нашого магазину представлені кращі моделі губних гармошок від таких відомих світових виробників:

  • Hohner;
  • Maxton;
  • Suzuki;
  • Yamaha;
  • Seydel;
  • Fender;
  • Dunlop.

Деякі з виробників працюють на ринку музичних інструментів понад 120 років (Hohner), що є яскравим свідченням високої якості товару. Саме тут ви зможете купити губні гармошки від брендів, якими користуються культові світові виконавці блюзу, джазу, фолку та інших музичних напрямів. Кожна модель має необхідні сертифікати якості та відповідає всім міжнародним вимогам.

Впровадження політики цінової лояльності магазином «Трембіта»  відкриває широкі перспективи перед нашими покупцями. Тут ви можете надійно та вигідно купити губну гармошку преміум класу або ж недорогу модель для початківців. У будь-якому випадку оригінальність бренду та максимально доступна ціна гарантується.

На сторінці кожного товару представлений детальний опис губної гармошки (фірма-виробник, технічні характеристики музичного інструменту та його особливості, матеріал). Завітавши в розділ «Відгуки», ви можете ознайомитися з враженнями тих, хто вже купив гармоніку  або ж залишити після покупки власний відгук.

На наших активних покупців чекають різноманітні акції, знижки, можливість купити музичні інструменти та аксесуари на умовах кредиту та інші переваги партнерського заохочення.

Географія доставки охоплює всю Україну - Київ, Львів, Одеса, Харків, Полтава, Суми, Дніпро та інші міста з обслуговуванням поштовими службами “Нова Пошта” та “Ін Тайм”. Для львів’ян та мешканців передмістя  передбачена кур’єрська доставка. Багатоваріантна система оплати допоможе вам купити губну гармошку  вигідно та зручно.

Губні гармошки від магазину «Трембіта»: бездоганна якість, широкий асортимент, ласкаві ціни!