(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Флейта Hohner B9509

Флейта Hohner B9509

330 грн.

Флейта FL-602E

Флейта FL-602E

15 707 грн.

Флейта MAXTONE TFC60S (+кейс)

Флейта MAXTONE TFC60S (+кейс)

5 040 грн.

Флейта MAXTONE TFC60N (TFC44N)

Флейта MAXTONE TFC60N (TFC44N)

4 410 грн.

Флейта Hohner B9517

Флейта Hohner B9517

457 грн.

Флейта FL-402Е

Флейта FL-402Е

8 233 грн.

Флейта YAMAHA YFL471H

Флейта YAMAHA YFL471H

38 964 грн.

Флейта Hohner B9565

Флейта Hohner B9565

389 грн.

Флейта Hohner B9516

Флейта Hohner B9516

457 грн.

Флейта Hohner B9508

Флейта Hohner B9508

266 грн.

Флейта FL-402R

Флейта FL-402R

5 640 грн.

Флейта FL-402E2

Флейта FL-402E2

6 158 грн.

Флейта  MAXTONE TFC53N/1

Флейта MAXTONE TFC53N/1

4 006 грн.

Показано 1 по 20 з 43 (Всього сторінок 3)

Фірмові флейти для професійних музикантів та новачків

Флейта вважається одним з найдавніших музичних інструментів. Вона з’явилася близько сорока тисяч років до нашої ери. Точної дати появи цього музичного інструменту сьогодні не відомо. Проте тема створення флейти описана у грецькій міфології. За древніми оповідками вважається, що флейту винайшов Адрал, син Гефеста. Цей музичний інструмент трансформувався безліч разів. Існує два види флейт:

  • Поперечна. Перші звістки про цей інструмент датовані приблизно першим тисячоліттям до нової ери. Тоді флейту використовували у Китаї, Індії та Японії. Цей інструмент розповсюдився у Європі в період Середньовіччя.
  • Поздовжна. Вперше опанували цей інструмент в Єгипті п’ять тисяч років тому. До цього часу поздовжна флейта вважається основним духовим інструментом на Близькому Сході. Інструмент з п’ятьма-шістьма отворами для пальців може забезпечити повний музичний звукоряд, в якому можуть змінюватись окремі інтервали, створюючи різноманітні лади за допомогою прикривання отворів, перехрещення пальців та зміни сили дихання.

Купити флейту всесвітньо відомих виробників (Yamaha, Muramatsu, Gemeinhardt) можна в інтернет-магазині tos.in.ua. У нас представлений великий асортимент якісних та надійних музичних інструментів за доступною ціною.

Різновиди флейт та їх особливості

Мелодія, яка народжується внаслідок гри на флейті, сповнена чарівності, ніжності та вишуканості. В середньому регістрі створюються прозорі, чисті, сповнені надзвичайної краси звуки. Саме тому флейту вважають народним інструментом в багатьох країнах світу. Вона наче наділена містичними властивостями. В руках професійного музиканта цей інструмент здатен народжувати м’яку та водночас виразну мелодію, яка западає в серце кожному слухачеві.

Сьогодні можна частіше зустріти поперечну флейту. Це довга трубка циліндричного типу, на якій розташована система клапанів (вони закривають шістнадцять отворів). На одному кінці є отвір, до якого потрібно прикладати губи для вдування повітря. Основні види поперечних флейт:

  1. Флейта-альт. Цей музичний інструмент за конструкцією нагадує звичайну флейту, проте він у півтора раза більший за неї і звучить на кварту вище.
  2. Флейта-піколо. Це найвищий за звучанням музичний інструмент серед духових. Ця флейта вдвічі коротша за звичайну. Її часто використовують в духових та симфонічних оркестрах. Вона наділена пронизливим тембром (у форте). Сольні твори для такої флейти зустрічаються дуже рідко (наприклад, концерти Вівальді).
  3. Флейта-бас. Такий музичний інструмент використовують не дуже часто. На відміну від звичайної, басова флейта звучить на октаву нижче.

Для відтворення мелодій минулих епох з другої половини двадцятого століття все частіше використовують блокфлейту. Це один із різновидів поздовжньої флейти. На лицевій стороні інструмент має сім пальцевих отворів, на тильній – один (октавний клапан). Існують блокфлейти тенор, сопрано, альт тощо. Такі інструменти виготовляються здебільшого з пластику чи дерева. Часто блокфлейту використовують для навчання дітей.

На нашому сайті новачки та професійні музиканти зможуть швидко знайти потрібні інструменти (від «Ямаха» і т. п.) та замовити їх з доставкою по всій Україні (Івано-Франківськ, Дніпропетровськ (Дніпро), Київ, Одеса, Вінниця тощо). Ми пропонуємо зручні умови оплати та гарантію якісного післяпродажного обслуговування. Наша компанія робить усе, щоб гості сайту змогли купити фірмові музичні інструменти. Саме тому є опція оплати товару частинами.