(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
RICO Rico - Bb Clarinet #2.5 - 10 Box

RICO Rico - Bb Clarinet #2.5 - 10 Box

65 грн.

RICO Rico - Tenor Sax #2.5 - 10 Box

RICO Rico - Tenor Sax #2.5 - 10 Box

102 грн.

Немає в наявності
 RICO товщина 3 RKA1030

RICO товщина 3 RKA1030

102 грн.

Показано 1 по 20 з 348 (Всього сторінок 18)

Тростина для духових інструментів — проста деталь для видатного звучання.

 Тростина для духових інструментів, яка серед професійних музикантів відома ще як язичок, є одним з головних елементів, що відповідають за якість звукоутворення в музичних язичкових трубах. Тростина для духових інструментів — це невеличка, але важлива деталь, яка розташована в мундштуці та пропускає через себе повітря, що вдувається. Від цієї деталі значною мірою залежать такі характеристики інструменту, як:

 тембр звучання;

динаміка звукового потоку;

акустичні можливості.

Наш магазин пропонує для продажу великий асортимент тростин для духових інструментів аматорського та професійного формату. Вся продукція, яку ви можете у нас замовити, відповідає світовим стандартам якості та забезпечується офіційною гарантією від виробника.

Особливості та види тростин для класичних духових інструментів

Стандартна тростина для духових інструментів виготовляється з натуральних матеріалів: спеціального очерету або комишу. Вона являє собою тонку пластинку довгастої форми, яка працює за досить простим алгоритмом: пропускає через себе потік повітря, який вдувається музикантом. Викликає коливання повітряного стовпа в порожнині труби інструменту. Створює відповідний звуковий фон. Сьогодні на ринку пропонуються тростини для різних духових інструментів двох видів: одинарні та подвійні. Ці аксесуари відрізняються за ціною, формою та конструкцією, а також мають деякі особливості функціонування.

 Одинарні тростини призначені, головним чином, для кларнета, саксофона та деяких рідкісних духових інструментів національного характеру. Такі моделі виготовляються з однієї тонкої пластини комишу, яка під тиском повітря, що вдувається, вібрує в мундштуці, періодично перекриваючи та відкриваючи його внутрішній канал, унаслідок чого утворюється характерний звук.

Подвійна тростина використовується у таких духових інструментах, як фагот, гобой, зурна, дудук. Конструкція такої тростини складається з двох пластин комишу, які створюють звук в інструменті за допомогою розмикання та змикання щілини, що виникає між ними. Оскільки тростина для будь-якого інструменту виготовляється з природного живого матеріалу, кожна з них є деякою мірою унікальною. Навіть деталі, які належать до одного виду, можуть відрізнятися одна від одної за товщиною, вагою та жорсткістю та, відповідно, створювати різне звучання.

 Тростини для класичних духових інструментів традиційно виготовляються в заводському серійному режимі, а вироби для етнічних труб найчастіше створюються вручну.

Як обрати та придбати тростину онлайн

 Збираючись купити тростину для духових інструментів, доцільно орієнтуватися, перш за все, на наступні критерії: духовий інструмент, для якого вибирається деталь; кому потрібна тростина; індивідуальні якісні характеристики «язичка». Важливими моментами є ступінь професіоналізму, стиль гри та вік конкретного музиканта. Для дитячих інструментів доречні легші моделі — вони вимагають менше зусиль під час гри, а професійним солістам варто віддати перевагу більш важким виробам.