(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)

Процесор гітарних ефектів річ дорога і тендітна. Тому для перенесення, виїздів на виступи і гастролі процесорам необхідно надійне вмістилище, здатне захистити від забруднень і механічних поломок. Тому купити сумку для гітарного процесора - вибір практичних музикантів, які поважають свій інструмент, час і гроші.
Головними особливостями сумок є:
    розмір;
    надійність;
    якість пошиття;
    наявність відділень і кишень для аксесуарів.
Розмір сумки має першорядне значення для легкого вилучення і щільного розміщення процесора всередині. У характеристиках сумок вказані довжина, ширина і глибина - співвідносите ці розміри з габаритами пристрою. Існують моделі, пошиті спеціально під певний тип процесорів - ця інформація обов'язково вказується в специфікації. Такі сумки випускають бренди виробники гітарної апаратури, і ви можете відразу купити сам пристрій і спеціально для нього виготовлену сумку.
Надійність сумки залежить від якісної швейної фурнітури і ступеня захищеності від пошкоджень і агресивних атмосферних впливів. Електроніка чутлива до перепадів температури. При різкому температурному стрибку, зайшовши з морозної вулиці в теплу кімнату, можливе утворення конденсату на внутрішніх деталях процесора і подальшого окислення, появи корозії на електросхемах і вузлах. Тому сумка повинна володіти балансуючим температуру ефектом - наявністю утеплювачів, що знижують швидкість температурних коливань всередині.
Від якості пошиття залежить довговічність сумки. Звертайте увагу на рівність і акуратність швів, якість тканини і застібок чи блискавок. Процесорні сумки відносяться до напівтвердих: прошиті кантами по краю, жорсткі прокладки в ризикованих для ударів місцях, дно сумок часто підшито гнучким пластиком і оснащено металевими ніжками.