(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Показано 1 по 11 з 11 (Всього сторінок 1)

Гітарні стійки, підставки
Чим порадувати улюблену гітару? Звичайно ж - грою! В першу чергу такий музичний інструмент (втім, як і будь-який інший) любить «відчувати» свою затребуваність. А ще гітара (особливо, якщо це особистий і улюблений інструмент музиканта) потребує цілого набору найрізноманітніших аксесуарів, завдяки яким користуватися таким інструментом не тільки набагато зручніше, але також можна легко вирішити питання його зберігання. Наприклад, стійка для гітари - практичне пристосування, mast have для кожного гітариста - любителя або професіонала, початківця або майстра «справ струнних».
Гітарна стійка - ідеальний варіант для вирішення проблеми ефективного і компактного розміщення інструментів. Гітара на такий підставці виглядає абсолютно по-іншому, виглядає більш «професійно», і навіть приміщення, де вона знаходиться, має стильний вигляд. У складеному вигляді такий аксесуар легко може поміститися навіть під диваном або в будь-якому іншому затишному куточку вашої кімнати.
Для кожного типу гітари - своя підставка!
У вас акустична гітара? Для музичного інструменту такого типу краще вибрати підлоговий варіант стійки. Для електрогітари підійде і підвісне кріплення (гак), яке легко можна підкріпити до стіни. Ваш вибір повинен ґрунтуватися на основі габаритів гітари, а також площі приміщення, де ви плануєте її зберігати. Головне, щоб не виникало складнощів з підвішуванням або установкою такого інструменту, а фіксуватися він повинен чітко і надійно! Важливим фактором, що визначає вибір конкретної моделі підставки для гітари, є і ціна на неї.
У каталозі нашого магазину представлений вражаючий своєю різноманітністю вибір підставок для гітар від світових виробників аксесуарів для музичних інструментів. У нас безумовно є чим вас порадувати, ну а вам варто зважитися купити підставку для гітари, тому що:
    За допомогою одного аксесуара ви легко вирішуєте проблему зберігання гітари, а можливо і декількох.
    Ви отримуєте можливість робити вибір з широкого асортименту стійок, що відрізняються конструкцією і вартістю.
    Стійка не займає багато місця і надійно захищає інструмент від випадкових зачіпань, а значить - подряпин і тріщин.
    Підставка для гітари досить стійка, і нерідко в ній передбачена можливість зберігання кількох гітар одночасно.
Підставка під гітару - не примха, а необхідність!
Гітарна стійка надійно фіксує гітару в оптимальному для неї положенні, яке виключає небажані навантаження, які можуть стати причиною деформації корпусу або грифа. Ціна підставки під гітару залежить від конструкційних особливостей конкретної моделі підставки, виробника. Маленькі чи великі - залежить від площі вашого приміщення. Дорогі або бюджетні - залежить від суми, яку ви готові витратити на таке пристосування! Серед пристойного різноманітності гітарних підставок, що відрізняються один від одного конструкцією, є в нашому магазині і настінні кріплення для гітари, і підставки під ногу гітариста, і містки для гітари і настінне кріплення для подібного музичного інструменту. Ознайомтеся з асортиментом продукції, представленої в нашому інтернет-каталозі, зважитеся купити стійку для гітари прямо зараз - і милуйтеся своєю красунею, що стоїть «на повен зріст»!