(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Кейс EPIPHONE EPI HARDSHELL (A007064)

Кейс EPIPHONE EPI HARDSHELL (A007064)

3 091 грн.

Кейс для класичної гітари, SOFT-LIGHT PREMIUM LINE

Кейс для класичної гітари, SOFT-LIGHT PREMIUM LINE

2 170 грн.

Немає в наявності
Показано 1 по 20 з 82 (Всього сторінок 5)

Музичний інструмент являє неймовірну цінність для власника, особливо якщо він був обраний і куплений особисто. Тому питання збереження «предмету обожнювання» не менш важливий, ніж гра на ньому. Одними з найбільш тендітних музичних інструментів вважаються гітари, дека і гриф яких можуть легко пошкодитися при недбалому поводженні. Втім, цих неприємностей можна уникнути, якщо зберігати і перевозити інструмент в чохлі або кейсі.
З одного боку, чохол набагато дешевше, ніж твердий футляр для гітари. До того ж він легкий і в окремих випадках навіть зручніший від жорсткого пристосування. Однак якраз міцність є визначальним фактором захисту гітари від сильних ударів і несприятливих погодних умов. Так, якщо ваша електрогітара виготовлена ​​з цілісного масиву дерева, оснащена дорогої електронікою і фурнітурою, то кращим рішенням стане покупка надійного кейса для електрогітари.
До головних достоїнств кейсів для гітар відносяться:
    Захист гітари від перепадів температури, які вкрай небажані для інструменту.
    Водонепроникність футляра забезпечує незмінність структури гітарного дерева.
    Захист від механічних пошкоджень, таких як подряпини, відколи, тріщини та інше.
Крім того, в кейсах для гітар передбачені спеціальні відділення і кишені, що дає можливість брати з собою все необхідне для концертних виступів, навчання і репетицій (медіатори, новий набір струн, навчальні зошити, гітарний тюнер та інше).
Дорогі інструменти з обмежених серій або ексклюзивні моделі гітар ручної роботи поставляються вже в надійному кейсі. В інших випадках футляр для гітари треба купувати окремо. Правильніше за все вибирати кейс для гітари при покупці самого інструменту, особливо якщо останній має нестандартні розміри і форму. Якщо ж ви не купили кейс для своєї гітари відразу, то відправившись за ним в музичний магазин, не забудьте взяти і гітару. Адже важливо, щоб футляр чітко підходив до інструменту.
Виготовляють дані пристосування з різних матеріалів. Це може бути дерево, оббите шкірою або вінілом. Кейси для акустичних гітар часто роблять зі спеціального ABS пластику, який відрізняється малою вагою і підвищеною міцністю. Вони добре захищають інструмент і зручні у використанні при тривалої ручної транспортуванні.