(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Стійка для гітари GEWA F540172
Стійка для гітари GEWA F540170
Стійка для гітари GEWA F540174

Стійка для гітари GEWA F540174

351 грн.

Немає в наявності
Стійка гітарна JOYO JGS-1

Стійка гітарна JOYO JGS-1

435 грн.

Стійка гітарна GEWA

Стійка гітарна GEWA

477 грн.

Стійка гітарна BSX Black

Стійка гітарна BSX Black

485 грн.

IBANEZ PT32 BK Міністійка

IBANEZ PT32 BK Міністійка

393 грн.

 Стійка гітарна BSX Black

Стійка гітарна BSX Black

499 грн.

Показано 1 по 20 з 87 (Всього сторінок 5)

Стійка для гітари - спеціальне пристосування, в якому інструмент надовго залишиться в хорошому стані. Пристрій дозволяє проблему з установкою, навіть якщо в приміщенні мало місця, а так само впливає на естетичний вигляд.  Універсальна стійка під гітару, підставка для гітари - lаний тип дозволяє встановлювати різні види гітари: бас-, електро- або акустику. Нижні тримачі в більшості випадків створюють хвилястої форми, завдяки чому товщина деки гітари не грає великої ролі, а верхні кріплення універсальні та підходять під будь-який тип.
Пристрій, який утримує тільки деку інструмента. Спеціально розроблений прилад займає мало місця, і, навіть без додаткових кріплень верхньої частини гітари, інструмент дуже стійко стоїть.
Настінні кріплення для гітар. Даний вид поділяється на дві категорії. Перша - це кріплення у вигляді дуги. Воно прикручується до стіни, і гриф гітари впирається на нього. Другий розділ - дуга з додатковим кріпленням (замком), внаслідок чого гриф інструмента фіксується. Завдяки чому можна не боятися, що гітара впаде.
Розібравшись з видами підставок, стійок для гітар, з'являється вибір і точні варіанти, з якими можна визначитися. Але на цьому ще не кінець. Світ аксесуарів для музичних інструментів неймовірно великий, тому й стійки по своїй ергономічності також можна розібрати детальніше.
Цей пристрій нерідко виготовлено для одного інструмента, але є і варіанти стійок відразу на 6, 8 або ж на 38 гітар. За своєю формою і типу кріплення вони різняться. Пристрій, наприклад для 30 інструментів схожий на вішалку для верхнього одягу. Гітари вішаються в два ряди, аби не зачіпати при цьому один одного. Заданий тип ідеально підходить для магазинів або ж для репетиційних баз. Стійки, місткість яких не перевищує 10 інструментів, - компактні. Механізм пристрою дозволяє складати його, що зручно під час переїздів.
Під час виготовлення стійок для гітар, а саме при виборі матеріалу, виробники вибрали вже перевірені схеми, які варто розділити на кілька категорій:
Сталь. Пружний і міцний сплав, у якого, за все один недолік - його вага. Матеріал з відмінними показниками пружності не надто легкий, і в разі транспортування стійки для гітар з даного матеріалу доведеться трохи попотіти.
Алюміній. Не такий міцний матеріал як сталь, але має велику кількість позитивних характеристик. Головним позитивним відгуком є ​​те, що алюміній довгий час зберігає свою форму і не іржавіє. Завдяки цьому, пристрій, виготовлений з даного матеріалу, прослужить довгий час. На додаток, стійка зроблена з алюмінію, неймовірно легка, внаслідок чого пристрій без особливих зусиль можна переміщати по кімнаті або брати з собою в поїздки.
Пластик. Органічний матеріал, який має різні рівні міцності. Більшість стійок для гітар мають тільки деякі деталі, виготовлені з пластику, але є і виключення. Наприклад, настінні кріплення для грифа можуть бути створені тільки з пластмаси. Стійки для гітари з дерева, для любителів деревини.
Підставки, стійки для гітар призначені для правильного зберігання інструменту, щоб не пошкодити і не подряпати його. Надійно утримуючи інструмент, наприклад акустику, продовжується і термін експлуатації струн для акустичної гітари. Адже при неправильному зберіганні (якщо гітара буде лежати на струнах або зверху на струни щось покласти) збивається лад і доводиться налаштовувати гітару заново, внаслідок чого їх доведеться частіше міняти.
Для збереження гітари, стійки в місцях зіткнення з інструментом обгорнуті спеціальним м'яким піноматеріалом, завдяки чому, на корпусі не залишаться сліди пості дотику з пристроєм. Для стійкості на нижню частину стійки (якщо вона ставиться на підлогу) кріпляться гумові накладки або ж корпус наполовину обшитий цим матеріалом. Це запобігає ковзанню і підвищує безпеку. Якщо ви любите свою гітару і дбаєте про її зовнішньому вигляді і технічний стан, крім стійки для гітари рекомендуємо звернути увагу на оригінальні чохли для акустичних гітар, які стануть відмінним помічником у збереженні інструменту.