(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
RockBag 20000B

RockBag 20000B

417 грн.

RockBag 20001B

RockBag 20001B

445 грн.

 GATOR GBE-UKE-CON

GATOR GBE-UKE-CON

734 грн.

26inch Кейс для укулеле

26inch Кейс для укулеле

1 292 грн.

RockBag 20002B

RockBag 20002B

463 грн.

GATOR GBE-UKE-TEN

GATOR GBE-UKE-TEN

752 грн.

GATOR GBE-UKE-SOP

GATOR GBE-UKE-SOP

627 грн.

24inch Кейс для укулеле

24inch Кейс для укулеле

1 263 грн.

Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)

Як і будь-який інший дерев'яний музичний інструмент, укулеле схильна до факторів атмосферного і механічного впливу, що скорочують термін життя інструменту і негативно впливає на його звукові характеристики. За музичному ознакою укулеле ділять на наступні види (вказано за зростанням габаритних розмірів): сопрано, концертна, тенор,  баритон, бас.
Таким чином, для бас-укулеле вам знадобиться надійний кейс великих розмірів, коли як для маленької компактної сопрано зійде і чохол простіше. Крім музичного типу укулеле, ще одним фактором, що впливає на вибір чохла, є форма деки гавайської гітари, яка може приймати різні обриси в залежності від польоту фантазії майстра.  Очевидно, що для вибору чохла для гавайської гітари, слід брати до уваги тип і форму інструменту, однак, основними критеріями виступають ергономічні та захисні властивості чохла.
До м'яких відносяться чохли з високоміцного нейлону, поліестеру або тези, забезпечені зручною ручкою і ременем , а також спеціальними накладними кишенями для зберігання гітарних аксесуарів: ключів, медіаторів, кападастрів, струн і т.д. М'які чохли для укулеле можуть мати тонку підкладку з поролону або піни. Головні переваги м'якого чохла полягають в легкій вазі і демократичній ціні. Такий чохол захистить інструмент від пилу, вітру, бруду, спеки і дрібних механічних пошкоджень, типу відколів і подряпин. Підійде для недорогих сопрано, а також для зберігання інструменту в домашніх умовах.
Напівжорсткий чохол для укулеле являє собою вдосконалений вид м'якого чохла з більш щільною тканиною і товстої підкладкою. Напівжорсткий чохол краще тримає форму і ефективніше захищає від механічних впливів і низьких температур. Такий чохол, як правило, має поліпшену фурнітуру і внутрішню підкладкову тканину з оксамиту, флока або спанбод. Кишень і ременів у напівжорсткого чохла більше. Він не такий легкий по вазі, як м'який, і на порядок дорожче за ціною, зате більш надійний і довговічний, що робить його оптимальним варіантом для концертних електроакустичних укулеле, які переживають часті подорожі і тривале зберігання в різних температурних умовах. Кофр - жорсткий кейс з дерева або пластика, оббитий зсередини м'якою тканиною, що захищає музичний інструмент відразу від цілого ряду негативних факторів, типу:
    перепадів температур,
    підвищеної вологості та опадів,
    сильних механічних пошкоджень.
Кофр - найкращий варіант захисту для великорозмірних дорогих укулеле, що зазнають сильні навантаження через тиск струн і для яких навіть незначні вібрації або ударів можуть бути згубними. Виробники часто комплектують елітні моделі своїх інструментів фірмовими кофрами або кейсами, оформленими в кращих традиціях бренду.