Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)
FZONE CUB2 Ukulele Concert Bag
FZONE CUB2 Ukulele Concert Bag

152 грн.

Чохол для укулеле Gewa Clasic 219.100
Чохол для укулеле Gewa Clasic 219.100

530 грн.

RockBag 20000B
RockBag 20000B

449 грн.

RockBag 20002B
RockBag 20002B

496 грн.

Gewa Premium 219.500:
Gewa Premium 219.500:

547 грн.

RockBag 20001B
RockBag 20001B

478 грн.

FZONE CUB1 Ukulele Soprano Bag
FZONE CUB1 Ukulele Soprano Bag

152 грн.

GEWA 219110 Чохол для укулеле концерт
GEWA 219110 Чохол для укулеле концерт

513 грн.

 GATOR GBE-UKE-CON
GATOR GBE-UKE-CON

721 грн.

24inch Кейс для укулеле
24inch Кейс для укулеле

1 274 грн.

26inch Кейс для укулеле
26inch Кейс для укулеле

1 155 грн.

FZONE CUB102 Ukulele Soprano Bag
FZONE CUB102 Ukulele Soprano Bag

440 грн.

Показано 1 по 12 з 23 (Всього сторінок 2)
останні записи

Як і будь-який інший дерев'яний музичний інструмент, укулеле схильна до факторів атмосферного і механічного впливу, що скорочують термін життя інструменту і негативно впливає на його звукові характеристики. За музичному ознакою укулеле ділять на наступні види (вказано за зростанням габаритних розмірів): сопрано, концертна, тенор,  баритон, бас.
Таким чином, для бас-укулеле вам знадобиться надійний кейс великих розмірів, коли як для маленької компактної сопрано зійде і чохол простіше. Крім музичного типу укулеле, ще одним фактором, що впливає на вибір чохла, є форма деки гавайської гітари, яка може приймати різні обриси в залежності від польоту фантазії майстра.  Очевидно, що для вибору чохла для гавайської гітари, слід брати до уваги тип і форму інструменту, однак, основними критеріями виступають ергономічні та захисні властивості чохла.
До м'яких відносяться чохли з високоміцного нейлону, поліестеру або тези, забезпечені зручною ручкою і ременем , а також спеціальними накладними кишенями для зберігання гітарних аксесуарів: ключів, медіаторів, кападастрів, струн і т.д. М'які чохли для укулеле можуть мати тонку підкладку з поролону або піни. Головні переваги м'якого чохла полягають в легкій вазі і демократичній ціні. Такий чохол захистить інструмент від пилу, вітру, бруду, спеки і дрібних механічних пошкоджень, типу відколів і подряпин. Підійде для недорогих сопрано, а також для зберігання інструменту в домашніх умовах.
Напівжорсткий чохол для укулеле являє собою вдосконалений вид м'якого чохла з більш щільною тканиною і товстої підкладкою. Напівжорсткий чохол краще тримає форму і ефективніше захищає від механічних впливів і низьких температур. Такий чохол, як правило, має поліпшену фурнітуру і внутрішню підкладкову тканину з оксамиту, флока або спанбод. Кишень і ременів у напівжорсткого чохла більше. Він не такий легкий по вазі, як м'який, і на порядок дорожче за ціною, зате більш надійний і довговічний, що робить його оптимальним варіантом для концертних електроакустичних укулеле, які переживають часті подорожі і тривале зберігання в різних температурних умовах. Кофр - жорсткий кейс з дерева або пластика, оббитий зсередини м'якою тканиною, що захищає музичний інструмент відразу від цілого ряду негативних факторів, типу:
    перепадів температур,
    підвищеної вологості та опадів,
    сильних механічних пошкоджень.
Кофр - найкращий варіант захисту для великорозмірних дорогих укулеле, що зазнають сильні навантаження через тиск струн і для яких навіть незначні вібрації або ударів можуть бути згубними. Виробники часто комплектують елітні моделі своїх інструментів фірмовими кофрами або кейсами, оформленими в кращих традиціях бренду.