(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)

У цій категорії немає товарів.

Гітарне устаткування, а зокрема, процесор гітарних ефектів річ дорога і тендітна. Тому для перенесення, виїздів на виступи і гастролі цим речам необхідно надійне вмістилище, здатне захистити від забруднень і механічних поломок. Тому купити сумку для гітарного процесора - вибір практичних музикантів, які поважають свій інструмент, час і гроші.
Головними особливостями сумок є:
    розмір;
    надійність;
    якість пошиття;
    наявність відділень і кишень для аксесуарів.
Розмір сумки має першорядне значення для легкого вилучення і щільного розміщення процесора всередині. У характеристиках сумок вказані довжина, ширина і глибина - співвідносите ці розміри з габаритами пристрою. Існують моделі, пошиті спеціально під певний тип процесорів - ця інформація обов'язково вказується в специфікації. Такі сумки випускають бренди виробники гітарної апаратури, і ви можете відразу купити сам пристрій і спеціально для нього виготовлену сумку.
Надійність сумки відноситься до якісної швейної фурнітури і ступеня захищеності від пошкоджень і агресивних атмосферних впливів. Електроніка чутлива до перепадів температури. При різкому температурному стрибку, зайшовши з морозної вулиці в теплу кімнату, можливе утворення конденсату на внутрішніх деталях процесора і подальшого окислення, появи корозії на електросхемах і вузлах. Тому сумка повинна володіти балансуючим температуру ефектом - наявністю утеплювачів, що знижують швидкість температурних коливань всередині.
Від якості пошиття залежить довговічність сумки. Звертайте увагу на рівність і акуратність швів, якість тканини і вшивка застібок і блискавок. Сумки відносяться до напівтвердим: прошиті кантами краю, жорсткі прокладки в ризикованих для ударів місцях, дно сумок часто підшито гнучким пластиком і оснащено металевими ніжками.
Внутрішні відділення і кишені, накладки і відділення важлива частина процесорного інструментарію, тому сумка це не тільки вмістилище самого пристрою, але і комплектне сховище всіх необхідних аксесуарів (кабелів для звукового обладнання, мережевих адаптерів, кабелів в бухтах і т.д.). Це якість неоціненно в подорожах і поїздках - зібравши в одну сумку все комплектні частини процесора, економиться час на установку і складання пристрою.