Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)
ROCKBAG RB20526
ROCKBAG RB20526

425 грн.

Чохол серії Student Plus для електрогітари, Колір чорний
Чохол серії Student Plus для електрогітари, Колір чорний

664 грн.

 ROCKBAG RB20516
ROCKBAG RB20516

547 грн.

GATOR GBE-ELECT
GATOR GBE-ELECT

721 грн.

 ROCKBAG RB20536
ROCKBAG RB20536

207 грн.

Чохол Acropolis АЕГ-30Н
Чохол Acropolis АЕГ-30Н

1 086 грн.

 CORT CGB31
CORT CGB31

785 грн.

Чохол АЕГ-32  до електрогітари
Чохол АЕГ-32 до електрогітари

1 183 грн.

 ROCKBAG RB20506
ROCKBAG RB20506

955 грн.

  GATOR GPX-ELECTRIC
GATOR GPX-ELECTRIC

3 023 грн.

GATOR GWE-JAG Jaguar Style Guitar Case
GATOR GWE-JAG Jaguar Style Guitar Case

2 461 грн.

GATOR GTSA-GTRSG SG GUITAR CASE
GATOR GTSA-GTRSG SG GUITAR CASE

3 618 грн.

Показано 1 по 12 з 51 (Всього сторінок 5)
останні записи

Як і будь-який виріб з дерева, гітари, дуже чутливі до зовнішніх механічних впливів, перепадів температур і підвищеної вологості. З метою запобігання згубного впливу на інструмент цих факторів купити чохол для електрогітари - оптимальний вихід, а для збереження первинного зовнішнього вигляду і підтримки інструменту в хорошому технічному стані, не зайвим стане придбання набору по догляду за гітарою, воску, лимонного масла та інших засобів по догляду.
Чохол для електрогітар - незамінний аксесуар, який виготовляється зі спеціальних матеріалів в залежності від типу чохла і діляться на три види:
    м'який чохол для електрогітари - цей тип чохла захищає інструмент від проникнення вологи, пилу і температурних перепадів, але захист від такого чохла не дуже надійний, оскільки м'який чохол не виконає потрібні функції в сильний мороз або під зливою;
    напівтвердий чохол для електрогітари - для виготовлення напівтвердих чохлів використовуються щільні матеріали, які додатково посилюються вкладками і щитками з полістиролу або поролону зсередини. Купити чохол для електрогітари такого типу можна вже з готовими лямками для перенесення за спиною, а в спеціально зробленій кишені поміщаються кабелі для гітар і інші корисні аксесуари;
    поширений вид чохлів для гітар - це жорсткі футляри (кейси) для електрогітар, для виготовлення яких використовують дерево або пластик, а оздоблювальним матеріалом шкіру або замінник. Такий чохол захищає інструмент від будь-яких зовнішніх впливів. Кейси для гітар цього типу використовуються для зберігання і транспортування, але для повсякденного використання не зручні, оскільки громіздкі і важкі. Ціна такого аксесуара вище, ніж у м'якого або напівтвердого типу.
Чохли для електрогітари використовувати можна і навіть потрібно, незалежно від типу, оскільки навіть м'який варіант зможе вберегти улюблений інструмент від пошкоджень під час транспортування або перенесення, і збереже його в цілості й схоронності.
Незалежно від вартості та бренду, будь-яка гітара заслуговує дбайливого до неї ставлення, тому зберігати і транспортувати її потрібно тільки в чохлі. Правильний вибір чохла для електрогітари - дуже важливе питання, і до нього варто поставитися серйозно. Основне призначення цього аксесуара - запобігання негативного впливу на інструмент зовнішніх чинників, таких як сонце (прямі сонячні промені), протяг або підвищена або знижена вологість які можуть дуже швидко привести до його псування. Зазвичай такі наслідки незворотні, і гітара з викривленим грифом або тріснутою декою може тільки прикрашати стіну: для гри вона втрачена безповоротно.
Крім зберігання і перенесення самого інструменту, в чохол для електрогітари можна покласти кабелі для гітари, тюнер, нотні зошити та інші аксесуари, які повинні бути завжди під рукою у гітариста.
При покупці інструменту радимо відразу брати чохол для електрогітари, особливо якщо гітара відрізняється незвичайною формою і габаритами від класичних зразків, підібрати під таку гітару чохол без примірки дуже важко.
При виборі чохла варто оглянути уважно блискавки і застібки. Вони повинні легко працювати, але не розщіпатися без необхідності. Важливо перевірити міцність ручок і ременів, оскільки інструмент доведеться часто переносити, і кріплення повинні бути надійні. Також дуже важливо наявність в чохлі додаткових відділень і спеціальних кишень для більших предметів комутації і різних дрібниць, що мають властивість губитися, коли відсутня певне місце для їх зберігання.