(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Гітарний чохол GEWApure Turtle
Гітарний чохол Gewa Basic 5

Гітарний чохол Gewa Basic 5

645 грн.

Чохол АГМ-27 L

Чохол АГМ-27 L

450 грн.

Acropolis АГМ-10

Acropolis АГМ-10

185 грн.

Чохол Music day

Чохол Music day

133 грн.

Чохол АГМ-18 "СУ"

Чохол АГМ-18 "СУ"

373 грн.

Kapok R8G-41

Kapok R8G-41

669 грн.

GATOR G-COBRA-DREAD

GATOR G-COBRA-DREAD

1 824 грн.

FENDER TRADITIONAL DREADNOUGHT GIG BAG

FENDER TRADITIONAL DREADNOUGHT GIG BAG

841 грн.

Показано 1 по 20 з 56 (Всього сторінок 3)

Після покупки гітари кожен музикант стикається з необхідністю покупки ряду додаткових і незамінних аксесуарів. Перший в їх числі - це надійний і зручний чохол для акустичної гітари. Без нього інструмент неможливо носити на заняття, правильно і безпечно зберігати вдома, возити на репетиції і концерти. Чохол першим захистить вашу гітару від пилу, вологи і навіть надасть якусь ступінь захисту від пошкоджень. Його головне призначення - зберігати інструмент в цілості, захищати від можливих негативних впливів навколишнього середовища, бути зручним у використанні і функціональним.
За типом жорсткості вони поділяються на:
    М'які, зроблені з міцних, зносостійких матеріалів на синтетичній основі, як правило з нейлону і поліестеру. Відрізняються легкою вагою, не мнуться, при необхідності легко чистяться, оснащені водовідштовхувальним просоченням. Їх головним плюсом є невелика вартість.
    Напівтверді. Це моделі, які зберігають форму, оснащені шаром ущільнювача, внаслідок чого пропонують велику ступінь захисту.
    Жорсткі. Це каркасні моделі, які представлені в розділі кейси для акустичних гітар.
    Чохол для акустичної гітари утеплений. Може бути як м'яким, так і твердотілим, відрізняється особливою підкладкою з ізоляційного матеріалу.
М'які моделі чохлів для акустичних гітар, як правило, більш легкі за вагою, їх зручно переносити. Сучасні виробники пропонують різноманітність варіантів зі зручними регульованими ременями і комфортними лямками, які стануть ідеальним вибором для тих, хто вважає за краще гітару носити за спиною, на плечі або через плече. Любителям переносити інструмент в руках підійдуть моделі з зручними і надійними ручками, що не перекручуються і дозволяють нести гітару з дотриманням оптимального балансу.
У порівнянні з жорсткими кейсами, чохли пропонують більшу кількість різних за величиною кишень для додаткових аксесуарів, таких як кабелі, гітарні ремені, струни, медіатори, гітарні тюнери, ключі для намотування струн і багато іншого.
Коли гітара знаходиться в користуванні, чохол можна скласти і прибрати в шафу, сумку і т.п.
На відміну від напівтвердих або футлярів, чохли м'які стоять на порядок дешевше. Тому якщо ви не подорожуєте на далекі відстані і не є власником гітари з дорогим ламінованим покриттям, тоді чохол або м'який кейс - це вибір для вас.
Відомі виробники кращих в світі гітар, такі як Ibanez, Fender або Cort пропонують хороші і зручні моделі аксесуарів для своїх інструментів. У нас так само представлені відомі і популярні серед гітаристів кейси Gator, Rockbag і багато інших. Вибрати чохол для гітари акустичної ціна допомагає, особливо, якщо ви не орієнтуєтеся в характеристиках - бюджетні моделі мають мінімальним рівнем захисту і комфорту, а кейси преміум-класу забезпечують найвищий рівень безпеки для інструменту і комфорт для музиканта.