(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Показано 1 по 20 з 23 (Всього сторінок 2)

Пюпітр - це універсальна підставка для нот, яка використовується більшістю музикантів в щоденній роботі і концертних виступах. Вона розміщується перед музикантом таким чином, щоб йому було зручно стежити за своєю партією.
Це незамінний і дуже практичний музичний аксесуар, який з'явився дуже давно і за роки існування значно удосконалився. Сьогодні на ринку представлено безліч недорогих і надійних моделей для будинку, гастролей, навчального класу. Згідно з неофіційним, але надзвичайно важливим музичним етикетом для різних стилів і видів музики використовуються різні пюпітри. В даний час існує декілька їх видів:
    декоративні;
    складні;
    цифрові;
    підлогові стійки;
    настільні (для синтезатора);
    прикріплюються до інструменту (для духових інструментів).
Декоративні пюпітри для нот виготовляють з дерева і металу. Вони, як правило, не складаються і використовуються в особливих випадках. Їх головна якість - естетичність, проте вони цілком практичні.
Більшою популярністю серед музикантів користуються металеві складні пюпітри. Вони практичні, ергономічні, займають мало місця при транспортуванні, довговічні і надійні. Крім того, їх відрізняє відносно невелика вартість.
Високотехнологічні цифрові пюпітри - це дорогі аксесуари, оснащені моніторами з підсвічуванням, і програмою, яка може перегортати сторінки, збільшувати розмір зображення партитури.
Пюпітри, що прикріплюються до інструменту, поширені серед музикантів, що грають в маршових і вуличних оркестрах. Вони мають легку конструкцію з металу, яка кріпиться на корпус інструменту.
Томас Джефферсон - винахідник і один з колишніх президентів США - створив професійний металевий пюпітр, який має обертову конструкцію. Його винахід користувалося великою популярністю.
Стандартні складні пюпітри мають схожу конструкцію і складаються з:
    стенду для нот;
    підставки, висота якої регулюється.
Регулюється також нахил стенду.
Сучасні складні пюпітри, виготовлені з металу, досить міцні. Для їх виробництва використовують тонкі порожнисті гнуті трубки зі сталі, обробленої антикорозійним покриттям. Стенди для пюпітрів виготовляються як з металу, так і з пластику, який додатково полегшує конструкцію.