(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
GATOR FRAMEWORKS GFW-MIC-0821

GATOR FRAMEWORKS GFW-MIC-0821

860 грн.

Немає в наявності
SOUNDKING SKDD130

SOUNDKING SKDD130

440 грн.

Показано 1 по 20 з 93 (Всього сторінок 5)

Всім давно відомо, що мікрофони стали незмінними супутниками професійних співаків і ведучих, в сучасному житті їх застосування значно розширилося і триває розширюватися, зачіпаючи як професійну, так і побутову сфери. Але мало кому відомо, що такі аксесуари як стійка для мікрофону і утримувач для мікрофона практично виконують функцію професійного інструменту для налаштування звуку. Зручний тримач, будь то стійка або якийсь інший тримач, дозволяють домогтися необхідної якості звуку. Які ж бувають мікрофонні стійки?    мікрофонна стійка «журавель»;
    пряма мікрофонна стійка;
    укорочена стійка - це підлогові конструкції і настільна стійка.
Яку ж функцію виконує тримач для мікрофона? Він тримає мікрофон і в той же час є кріпленням до стійки або підставки. Тримачі мікрофонів дуже різноманітні за конструкцією і виконані з матеріалів різної якості, що істотно впливає на термін їх можливого використання. В основному вони відрізняються різною конструкцією кріплення.
Існують тримачі для мікрофонів, що обертаються навколо своєї осі на 180 градусів, і ви зможете вибрати необхідний діапазон для поширення звуку. Мікрофонний тримач «павук» відрізняється міцною системою кріплення мікрофона, що дозволяє уникнути можливого небажаного фону, а так само може захистити від падіння. Існує безліч мікрофонних власників, відвідавши будь-який магазин звукового обладнання, ви зможете з ними ознайомитися. Підставка для мікрофона призначена для динамічних мікрофонів, в тому числі для моделей на гнучкій ніжці.