Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)
Чохол для бандури АБЧ-1н
Чохол для бандури АБЧ-1н

491 грн.

Чохол для бандури АБЧ-1нв
Чохол для бандури АБЧ-1нв

499 грн.

SOUNDKING SKDD130
SOUNDKING SKDD130

440 грн.

Чохол до Сопілки простіший
Чохол до Сопілки простіший

100 грн.

Чохол до Сопілки м'який
Чохол до Сопілки м'який

100 грн.

Acropolis ЧБУ
Acropolis ЧБУ

1 762 грн.

Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)

Правильне і дбайливе зберігання музичних інструментів - запорука збереження їх акустичних властивостей, функціональності і довговічності. На стан інструменту впливає вологість повітря, догляд за корпусом, пошкодження поверхні, відколи лаку, подряпини і т.п. Для зберігання традиційних і народних інструментів використовуються спеціальні чохли. Безліч їх різновидів дозволяє підібрати індивідуальне сховище навіть самому нестандартному, інструменту.
Сьогодні використовуються такі види чохлів для народних етнічних інструментів:
    м'які безкорпусні;
    м'які корпусні;
    утеплені корпусні;
    кофри;
    кейси.
Чохли для народних інструментів мають індивідуальну форму і призначені для конкретних інструментів. Універсальних чохлів не існує. тому корпуси інструментів розрізняються за формою, розміром. Сьогодні можна купити чохли для таких народних інструментів, як: домра, банджо, балалайка, баян, бандура та інших. Корпусні кейси та кофри коштують дорожче. Ціна залежить від якості і функціональності і від популярності бренду.
Чохли для народних етнічних інструментів використовуються для їх зберігання та безпечного транспортування. Залежно від моделі та типу чохли виготовляються з різних матеріалів і використовують різні типи замків. Спеціально для подорожуючих музикантів розроблені кейси - укріплені прямокутні короби з міцного пластику і металевих рам. Вони оснащені внутрішніми вкладками з порожниною під форму інструменту і спеціальними пристосуваннями для фіксації (ремені, поперечини). Кейси оснащуються міцними металевими замками, які замикаються на ключ. Головні переваги кейсів:
    ударостійкість;
    надійність;
    довговічність.
Для дорогих інструментів передбачаються броньовані, водонепроникні і вогнетривкі кейси. Кофри - ще один поширений тип чохлів для інструментів. Вони виготовляються з пластика у формі інструменту. Кофри добре підходять для транспортування і тривалого зберігання інструменту - зсередини вони оброблені оксамитом або іншою м'якою тканиною. Кофри і кейси оснащені ручками для перенесення і внутрішніми відділеннями для зберігання нот і аксесуарів.
М'які корпусні і безкорпусні чохли коштують дешевше ніж кофри або кейси, але не поступаються їм у функціональності. Вони виготовляються з щільної непромокаючої тканини з м'якими внутрішніми вставками, які забезпечують інструменту термозахист від перепадів температури. М'які чохла також виготовляються у формі інструментів і в чохол для укулеле або акордеона неможливо помістити інший інструмент. Найбюджетніший варіант чохла - м'який, утеплений, виготовлений по типу сумки. Він не відрізняється високою надійністю або практичністю, однак підійде для домашнього зберігання і захистить інструмент від пилу, вологи і впливу навколишнього середовища.