Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)
Чохол до Сопілки м'який
Чохол до Сопілки м'який

100 грн.

SOUNDKING SKDD130
SOUNDKING SKDD130

440 грн.

Чoхол для Бандури АБЛ-1
Чoхол для Бандури АБЛ-1

455 грн.

Чохол для бандури АБЧ-1н
Чохол для бандури АБЧ-1н

455 грн.

Чохол для бандури АБЧ-1нв
Чохол для бандури АБЧ-1нв

455 грн.

Acropolis ЧБУ
Acropolis ЧБУ

1 592 грн.

Чохол Acropolis ЧБУ калина
Чохол Acropolis ЧБУ калина

1 762 грн.

Чохол до Сопілки простіший
Чохол до Сопілки простіший

100 грн.

Немає в наявності
Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)
останні записи

Правильне і дбайливе зберігання музичних інструментів - запорука збереження їх акустичних властивостей, функціональності і довговічності. На стан інструменту впливає вологість повітря, догляд за корпусом, пошкодження поверхні, відколи лаку, подряпини і т.п. Для зберігання традиційних і народних інструментів використовуються спеціальні чохли. Безліч їх різновидів дозволяє підібрати індивідуальне сховище навіть самому нестандартному, інструменту.
Сьогодні використовуються такі види чохлів для народних етнічних інструментів:
    м'які безкорпусні;
    м'які корпусні;
    утеплені корпусні;
    кофри;
    кейси.
Чохли для народних інструментів мають індивідуальну форму і призначені для конкретних інструментів. Універсальних чохлів не існує. тому корпуси інструментів розрізняються за формою, розміром. Сьогодні можна купити чохли для таких народних інструментів, як: домра, банджо, балалайка, баян, бандура та інших. Корпусні кейси та кофри коштують дорожче. Ціна залежить від якості і функціональності і від популярності бренду.
Чохли для народних етнічних інструментів використовуються для їх зберігання та безпечного транспортування. Залежно від моделі та типу чохли виготовляються з різних матеріалів і використовують різні типи замків. Спеціально для подорожуючих музикантів розроблені кейси - укріплені прямокутні короби з міцного пластику і металевих рам. Вони оснащені внутрішніми вкладками з порожниною під форму інструменту і спеціальними пристосуваннями для фіксації (ремені, поперечини). Кейси оснащуються міцними металевими замками, які замикаються на ключ. Головні переваги кейсів:
    ударостійкість;
    надійність;
    довговічність.
Для дорогих інструментів передбачаються броньовані, водонепроникні і вогнетривкі кейси. Кофри - ще один поширений тип чохлів для інструментів. Вони виготовляються з пластика у формі інструменту. Кофри добре підходять для транспортування і тривалого зберігання інструменту - зсередини вони оброблені оксамитом або іншою м'якою тканиною. Кофри і кейси оснащені ручками для перенесення і внутрішніми відділеннями для зберігання нот і аксесуарів.
М'які корпусні і безкорпусні чохли коштують дешевше ніж кофри або кейси, але не поступаються їм у функціональності. Вони виготовляються з щільної непромокаючої тканини з м'якими внутрішніми вставками, які забезпечують інструменту термозахист від перепадів температури. М'які чохла також виготовляються у формі інструментів і в чохол для укулеле або акордеона неможливо помістити інший інструмент. Найбюджетніший варіант чохла - м'який, утеплений, виготовлений по типу сумки. Він не відрізняється високою надійністю або практичністю, однак підійде для домашнього зберігання і захистить інструмент від пилу, вологи і впливу навколишнього середовища.