Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)
Кейс для Скрипки MAXTONE VN CASE1/4
Кейс для Скрипки MAXTONE VN CASE1/4

665 грн.

Футляр для скрипки GEWApure CVF-03 4/4
Футляр для скрипки GEWApure CVF-03 4/4

1 097 грн.

Футляр для скрипки GEWApure CVK 03 4/4
Футляр для скрипки GEWApure CVK 03 4/4

4 938 грн.

Футляр для скрипки Gewa Mönnich CVF 01 4/4
Футляр для скрипки Gewa Mönnich CVF 01 4/4

3 489 грн.

Кейс для скрипки STENTOR 1357A - VIOLIN 4/4
Кейс для скрипки STENTOR 1357A - VIOLIN 4/4

1 111 грн.

Кейс для скрипки 1/2 STENTOR 1357/E Violin Case 1/2
Кейс для скрипки 1/2 STENTOR 1357/E Violin Case 1/2

1 111 грн.

Футляр для скрипки Gewa Oxford
Футляр для скрипки Gewa Oxford

6 492 грн.

Футляр для скрипки Gewa Air 1.7 303.210
Футляр для скрипки Gewa Air 1.7 303.210

10 071 грн.

Футляр для скрипки Gewa 303.420
Футляр для скрипки Gewa 303.420

11 669 грн.

GATOR GC-VIOLIN 4/4
GATOR GC-VIOLIN 4/4

2 267 грн.

Футляр скрипковий  Superior CF-3760W Oblong, 123213.
Футляр скрипковий Superior CF-3760W Oblong, 123213.

5 920 грн.

Футляр скрипковий  Superior CF-3760B Oblong, 123214.
Футляр скрипковий Superior CF-3760B Oblong, 123214.

6 372 грн.

Показано 1 по 12 з 42 (Всього сторінок 4)
останні записи

Всі без винятку струнні смичкові інструменти дуже крихкі і навіть мінімальні пошкодження їх конструкції не сумісні з подальшим функціонуванням. Крім того висока вартість деяких старовинних і майстрових інструментів зобов'язує власника дбайливіше ставитися до них і бути акуратним в питаннях безпеки і зберігання цінних предметів. Жоден музикант не носить і не зберігає без чохла свою скрипку, віолончель або контрабас.
Чохли для смичкових інструментів - незамінний аксесуар. Навіть якщо інструмент не покидає меж приміщення і використовується виключно дбайливо - йому необхідний хороший кейс. Він захистить його від безлічі факторів, які шкодять корпусу, грифу і струнах, і погіршують загальне звучання інструменту. Сюди можна віднести небезпечні і травматичні для дерева перепади температури і вологості навколишнього повітря, пил і бруд, необережність оточуючих і багато іншого.
Сьогодні використовуються чохли для таких інструментів, як: віолончелі, контрабас, скрипки і альти (рідше). Широке поширення серед музикантів мають легкі, компактні в зберіганні м'які безкорпусні і гібридні чохли. Гібридні являють собою комбінацію корпусного і м'якого чохла з щільними бічними стінками з каркасом із пластику, і м'якими передній і задньою стінкою. При всій зручності, цей аксесуар має невеликий недолік - він не мнеться і буде займати простір в приміщенні навіть якщо всередині немає інструменту.
М'які чохли - альтернатива жорстким кейсам для контрабасів і віолончелей. Крім того, купити такий чохол для смичкових можна за демократичною ціною, на відміну від кофров і кейсів з твердих матеріалів. М'які чохли для смичкових інструментів, незалежно від призначення, мають схожу конструкцію, форма і функціонал. Різниця між чохлами для контрабасів і віолончелей полягає в розмірах.
Стандартний чохол складається з декількох структурних компонентів: фронтальних стінок, підкладки, бічної стінки, застібки, додаткових відсіків для аксесуарів і нот, ручок для перенесення.
Важлива робота будь-якого більш-менш якісного чохла - м'яка внутрішня підкладка, яка створює інструменту щільне простір, в якому він надійно фіксується. Поролон, який використовується для підкладок, зменшує вібрації під час транспортування і пом'якшує будь-які контакти з твердими поверхнями і удари. Крім цього, поролон забезпечує надійний термозахист інструменту від спеки і морозу.
І віолончель, і контрабас - досить важкі інструменти, а це значить, що одне з головних вимог до чохла для їх зберігання і перевезення це міцність. При виборі аксесуара потрібно звертати увагу на якість тканини, її стійкість до поривів, вологи, температурі. Одне зі слабких місць будь-якого чохла для народних інструментів, кейсів для струнних і кофров - ручки. М'які чохли оснащуються ушитими укріпленими ручками, які відмінно тримають вагу інструменту і не відриваються в процесі експлуатації. Ще одна деталь, на яку слід робити упор - якість застібки. Зламані замки і блискавки роблять будь-який, навіть найдорожчий чохол абсолютно марним і безглуздим предметом.
М'які чохли оснащуються потужними широкими блискавками з міцними замками. Дорогі моделі при цьому додатково оснащуються кодовими замками, які не дозволяють розкрити чохол сторонній людині, не пошкодивши його цілісність. Традиційні металеві замки-метелики встановлюються на твердокорпусние чохли.
На безпеці інструменту економити не варто, але в той же час і переплачувати ніхто не хоче, тому найкраще підібрати варіант, який відповідає всім вимогам. Також як і при покупці волосся для смичків або будь-яких інших аксесуарів, при виборі потрібно враховувати навіть дрібні нюанси. Для початку варто розібратися в тому, які ж існують кейси. Умовно можна поділити кейси на два види:
    зимові. Відрізняються наявністю більш товстого шару з утеплювача, але в той же час і важать більше.
    літні. Більш легкі, з тонким шаром утеплювача і як наслідок, менше захищають інструмент від холоду.
У країнах, яких зима не особливо відрізняється від літа, музиканти можуть і не думати про такий показник як захист від холоду, а от українським музикантам з морозами під -30 в зимовий час доводиться все ж замислюватися про цей параметр. Крім того, зимові кейси мають протиударний захист, що важливо, з огляду на ймовірність падіння в ожеледицю. Можете бути спокійні за збереження інструменту в такому кейсі, адже він і розрахований на всякі оказії. Від синців особисто вас він не врятує, але зате гриф, підструнник і смичок залишаться цілими, що важливіше, ніж якісь там синці, і з таким твердженням погодяться всі професійні виконавці!
Замикаються кейси за допомогою спеціальних замків або блискавок. Тут вже справа особистих уподобань, адже і перший, і другий варіант гарантують надійність.
Не можна упустити і момент комфортності транспортування інструменту. В даному розділі нашого інтернет-магазину представлені кейси двох видів:
    з ручкою для перенесення. Такі кейси відрізняються міцністю, але також мають один істотний мінус - інструмент потрібно завжди тримати в руках.
    з ручкою і шлейками за спину. Відповідний варіант для виконавців, яким доводиться довго добиратися до місця виступу. Головне не забувати з таким кейсом за спиною про небезпеку дверних прорізів.
Захисні функції - не єдина користь від кейсів для смичкових музичних інструментів, адже ще в них можна зберігати різні необхідні аксесуари. У ньому ви можете помістити змички, ноти, каніфоль, засоби по догляду за інструментом та будь-які інші аксесуари, які потрібні для виступів.