Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)
Футляр для скрипки GEWApure CVF-03 4/4
Футляр для скрипки GEWApure CVF-03 4/4

1 236 грн.

Футляр для скрипки GEWApure CVF-03 3/4
Футляр для скрипки GEWApure CVF-03 3/4

1 241 грн.

Немає в наявності
Кейс для Скрипки MAXTONE VN CASE1/4
Кейс для Скрипки MAXTONE VN CASE1/4

665 грн.

Футляр для скрипки GEWApure CVK 03 4/4
Футляр для скрипки GEWApure CVK 03 4/4

4 938 грн.

Футляр для скрипки Gewa Mönnich CVF 01 4/4
Футляр для скрипки Gewa Mönnich CVF 01 4/4

3 489 грн.

Кейс для Скрипки MAXTONE VN CASE4/4
Кейс для Скрипки MAXTONE VN CASE4/4

665 грн.

Кейс для скрипки 3/4 MAXTONE VN CASE3/4
Кейс для скрипки 3/4 MAXTONE VN CASE3/4

633 грн.

Кейс для скрипки 1/2 STENTOR 1357/E Violin Case 1/2
Кейс для скрипки 1/2 STENTOR 1357/E Violin Case 1/2

1 111 грн.

Футляр скрипковий  Superior CF-3760W Oblong, 123213.
Футляр скрипковий Superior CF-3760W Oblong, 123213.

5 920 грн.

Футляр скрипковий  Superior CF-3760B Oblong, 123214.
Футляр скрипковий Superior CF-3760B Oblong, 123214.

6 372 грн.

Футляр для скрипки Idea 1.8 GEWA Bk
Футляр для скрипки Idea 1.8 GEWA Bk

24 158 грн.

Футляр для скрипки GEWApure CVK 04 4/4
Футляр для скрипки GEWApure CVK 04 4/4

4 785 грн.

Показано 1 по 12 з 37 (Всього сторінок 4)

Всі без винятку струнні смичкові інструменти дуже крихкі і навіть мінімальні пошкодження їх конструкції не сумісні з подальшим функціонуванням. Крім того висока вартість деяких старовинних і майстрових інструментів зобов'язує власника дбайливіше ставитися до них і бути акуратним в питаннях безпеки і зберігання цінних предметів. Жоден музикант не носить і не зберігає без чохла свою скрипку, віолончель або контрабас.
Чохли для смичкових інструментів - незамінний аксесуар. Навіть якщо інструмент не покидає меж приміщення і використовується виключно дбайливо - йому необхідний хороший кейс. Він захистить його від безлічі факторів, які шкодять корпусу, грифу і струнах, і погіршують загальне звучання інструменту. Сюди можна віднести небезпечні і травматичні для дерева перепади температури і вологості навколишнього повітря, пил і бруд, необережність оточуючих і багато іншого.
Сьогодні використовуються чохли для таких інструментів, як: віолончелі, контрабас, скрипки і альти (рідше). Широке поширення серед музикантів мають легкі, компактні в зберіганні м'які безкорпусні і гібридні чохли. Гібридні являють собою комбінацію корпусного і м'якого чохла з щільними бічними стінками з каркасом із пластику, і м'якими передній і задньою стінкою. При всій зручності, цей аксесуар має невеликий недолік - він не мнеться і буде займати простір в приміщенні навіть якщо всередині немає інструменту.
М'які чохли - альтернатива жорстким кейсам для контрабасів і віолончелей. Крім того, купити такий чохол для смичкових можна за демократичною ціною, на відміну від кофров і кейсів з твердих матеріалів. М'які чохли для смичкових інструментів, незалежно від призначення, мають схожу конструкцію, форма і функціонал. Різниця між чохлами для контрабасів і віолончелей полягає в розмірах.
Стандартний чохол складається з декількох структурних компонентів: фронтальних стінок, підкладки, бічної стінки, застібки, додаткових відсіків для аксесуарів і нот, ручок для перенесення.
Важлива робота будь-якого більш-менш якісного чохла - м'яка внутрішня підкладка, яка створює інструменту щільне простір, в якому він надійно фіксується. Поролон, який використовується для підкладок, зменшує вібрації під час транспортування і пом'якшує будь-які контакти з твердими поверхнями і удари. Крім цього, поролон забезпечує надійний термозахист інструменту від спеки і морозу.
І віолончель, і контрабас - досить важкі інструменти, а це значить, що одне з головних вимог до чохла для їх зберігання і перевезення це міцність. При виборі аксесуара потрібно звертати увагу на якість тканини, її стійкість до поривів, вологи, температурі. Одне зі слабких місць будь-якого чохла для народних інструментів, кейсів для струнних і кофров - ручки. М'які чохли оснащуються ушитими укріпленими ручками, які відмінно тримають вагу інструменту і не відриваються в процесі експлуатації. Ще одна деталь, на яку слід робити упор - якість застібки. Зламані замки і блискавки роблять будь-який, навіть найдорожчий чохол абсолютно марним і безглуздим предметом.
М'які чохли оснащуються потужними широкими блискавками з міцними замками. Дорогі моделі при цьому додатково оснащуються кодовими замками, які не дозволяють розкрити чохол сторонній людині, не пошкодивши його цілісність. Традиційні металеві замки-метелики встановлюються на твердокорпусние чохли.
На безпеці інструменту економити не варто, але в той же час і переплачувати ніхто не хоче, тому найкраще підібрати варіант, який відповідає всім вимогам. Також як і при покупці волосся для смичків або будь-яких інших аксесуарів, при виборі потрібно враховувати навіть дрібні нюанси. Для початку варто розібратися в тому, які ж існують кейси. Умовно можна поділити кейси на два види:
    зимові. Відрізняються наявністю більш товстого шару з утеплювача, але в той же час і важать більше.
    літні. Більш легкі, з тонким шаром утеплювача і як наслідок, менше захищають інструмент від холоду.
У країнах, яких зима не особливо відрізняється від літа, музиканти можуть і не думати про такий показник як захист від холоду, а от українським музикантам з морозами під -30 в зимовий час доводиться все ж замислюватися про цей параметр. Крім того, зимові кейси мають протиударний захист, що важливо, з огляду на ймовірність падіння в ожеледицю. Можете бути спокійні за збереження інструменту в такому кейсі, адже він і розрахований на всякі оказії. Від синців особисто вас він не врятує, але зате гриф, підструнник і смичок залишаться цілими, що важливіше, ніж якісь там синці, і з таким твердженням погодяться всі професійні виконавці!
Замикаються кейси за допомогою спеціальних замків або блискавок. Тут вже справа особистих уподобань, адже і перший, і другий варіант гарантують надійність.
Не можна упустити і момент комфортності транспортування інструменту. В даному розділі нашого інтернет-магазину представлені кейси двох видів:
    з ручкою для перенесення. Такі кейси відрізняються міцністю, але також мають один істотний мінус - інструмент потрібно завжди тримати в руках.
    з ручкою і шлейками за спину. Відповідний варіант для виконавців, яким доводиться довго добиратися до місця виступу. Головне не забувати з таким кейсом за спиною про небезпеку дверних прорізів.
Захисні функції - не єдина користь від кейсів для смичкових музичних інструментів, адже ще в них можна зберігати різні необхідні аксесуари. У ньому ви можете помістити змички, ноти, каніфоль, засоби по догляду за інструментом та будь-які інші аксесуари, які потрібні для виступів.