Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)
Чохол для блок-флейти Gewa Economy 251.200
Чохол для блок-флейти Gewa Economy 251.200

189 грн.

MAXTONE SXH
MAXTONE SXH

405 грн.

Тримач для гармошки  Standart 798703
Тримач для гармошки Standart 798703

139 грн.

Тримач для флейти, підвісне кріплення
Тримач для флейти, підвісне кріплення

184 грн.

Стійка для труби BSX
Стійка для труби BSX

327 грн.

Стійка для тенор саксофона Gewa 762310
Стійка для тенор саксофона Gewa 762310

365 грн.

Стійка для саксофона SOUNDKING SKDH005
Стійка для саксофона SOUNDKING SKDH005

364 грн.

 Стійка для саксофона BSX
Стійка для саксофона BSX

684 грн.

Стійка для труби K&M
Стійка для труби K&M

1 090 грн.

Стійка для Труби HERCULES DS410B
Стійка для Труби HERCULES DS410B

534 грн.

Стійка для труби
Стійка для труби

360 грн.

Стійка для саксофона, кларнета BSX (подвійна) 762350
Стійка для саксофона, кларнета BSX (подвійна) 762350

507 грн.

Показано 1 по 12 з 23 (Всього сторінок 2)
останні записи

Експлуатація музичних інструментів вимагає дбайливого підходу, в тому числі і в питаннях зберігання. Для кожного типу інструментів існують спеціальні кофри і кейси, проте користуватися ними не завжди зручно, так як вони займають досить багато місця. В якості альтернативи були створені різноманітні стійки, в тому числі і для духових інструментів. Головними їх корисними якостями вважаються:
    компактність;
    ергономічність;
    міцність;
    стійкість.
Сучасні стійки для інструментів використовуються в домашніх умовах, в студіях звукозапису, в магазинах музичних інструментів, в навчальних аудиторіях - з цієї точки зору, стійки універсальні і абсолютно практичні. Стійки для духових інструментів бувають двох типів: підлогові та навісні. Як очевидно з назви, вони відрізняються способом розміщення інструменту, проте в плані зручності і безпеки вони практично ідентичні.
Підлогові стійки мають збірну конструкцію, досить стійку, щоб не допускати падіння інструменту. Вони спираються на триноги і часто мають регульовану висоту. Крім того, вони оснащені спеціальними регульованими додатковими опорами, які утримують інструмент в центральній частині. Найчастіше фіксатори виконані у формі розвилок.
Навісні тримачі кріпляться до стіни, і міцність цього кріплення визначає в цілому всю міцність і ефективність власника. Інструмент (якщо це саксофон) чіпляється на спеціальний фіксатор, який утримує його. Труби надягають на спеціальний вертикальний утримувач.
З точки зору безпеки для підлогових і навісних стійок - міцність насамперед. Тому основи для обох типів стійок виготовляють з металевих трубок, вигнутих і зібраних в відповідну конструкцію. Однак, як показала практика, цього для безпеки інструменту недостатньо. Контактні поверхні стійок мають додаткові покриття з щільного поролону і заглушок, а також пластикові деталі, які утримують інструмент в потрібному положенні.
Сучасні стійки відрізняються крім міцності - мобільністю. Їх легко розбирати і збирати, регулювати їх положення, транспортувати і розміщувати в будь-якому приміщенні. Вони не потребують будь-якого спеціального догляду, крім періодичного протирання від пилу і мастила гвинтів. При цьому переважна більшість стійок мають досить прийнятну бюджетну вартість.
Стійки, утримувачі та випускають для таких духових інструментів, як:
    губні гармошки
    флейти
    труби;
    саксофони;
    тромбони;
    валторни;
    кларнети
та інших. Вони полегшують зберігання інструментів, а також нерідко використовуються музикантами під час концертів - в тому числі і симфонічних. Широке поширення мають стійки на кілька інструментів. Примітно, що вони збалансовані таким чином, щоб зберігати стійкість, навіть якщо використовується тільки одна їх частина.
Стійки та тримачі для духових практичні і прекрасно підходять як для професійного, так і для домашнього використання