Порівняння Улюблені(0)
Порівняння Улюблені(0)
Клавішна стійка SOUNDKING SKDF029
Клавішна стійка SOUNDKING SKDF029

651 грн.

Клавішна стійка SOUNDKING SKDF032
Клавішна стійка SOUNDKING SKDF032

867 грн.

Клавішна стійка SoundKing DF030
Клавішна стійка SoundKing DF030

840 грн.

SOUNDKING SKDF038
SOUNDKING SKDF038

539 грн.

 GATOR FRAMEWORKS GFW-KEY-2000X
GATOR FRAMEWORKS GFW-KEY-2000X

1 014 грн.

Клавішна стійка SoundKing DF031
Клавішна стійка SoundKing DF031

593 грн.

SOUNDKING  SKDF002
SOUNDKING SKDF002

536 грн.

Стійка GEWA BSX F900550
Стійка GEWA BSX F900550

1 066 грн.

Банкетка SoundKing DF019
Банкетка SoundKing DF019

641 грн.

SoundKing DF037
SoundKing DF037

344 грн.

Стійка для клавішних Ultimate Support JamStands JS-500
Стійка для клавішних Ultimate Support JamStands JS-500

784 грн.

GATOR FRAMEWORKS GFW-KEY-BNCH1
GATOR FRAMEWORKS GFW-KEY-BNCH1

1 250 грн.

Показано 1 по 12 з 43 (Всього сторінок 4)
останні записи
Cинтезатори, органи, цифрові піаніно і міді-клавіатури - інструменти, які широко поширилися в середовищі любителів і професійних музикантів. Для комфортної експлуатації будь-якого з них існує цілий клас аксесуарів - чохлів, накидок і стійок для клавішних інструментів.Стійки для клавішних інструментів використовуються для розміщення:

    цифрових піаніно;
    міді-клавіатур;
    синтезаторів;
    органів.
Для кожного типу інструменту розроблені індивідуальні типи стійок, які враховують особливості їх конструкції та експлуатації - такі, як форма і розмір, транспортабельність, вага. Купити стійку для клавішних інструментів можна за порівняно невисокою ціною - аксесуари для міді-клавіатур і синтезаторів відчутно дешевше стійок для цифрових піаніно, нижня межа їх цінового діапазону починає від 50 доларів. При цьому якість і надійність дозволяє використовувати їх не тільки вдома, але і в концертних, студійних і навіть польових умовах - на відкритій сцені або непідготовленою майданчику.
Синтезатори і міді-клавіатури - дуже великий клас інструментів, який включає в себе як повнооктавні пристрої з механічною клавіатурою, так і легкі багатофункціональні інструменти на дві-три октави. Природно, що для їх розміщення будуть використовуватися стійки різних типів.
Традиційно синтезатори і міді-клавіатури - це інструменти, які часто транспортуються і використовуються на гастролях. Відповідно, головні вимоги до стійки для такого інструменту - це мобільність, компактність і надійність. Виробники пропонують широкий асортимент розкладних Х-подібних стійок, виготовлених з вигнутих металевих трубок з пластиковими заглушками. Серед їх достоїнств: невелика вага, простота в збірці і установці, компактність в розібраному вигляді, стійкість.
Як правило,  такі стійки укріплені широкими металевими перекладинами з міцними прогумованими пластиковими накладками. У середовищі професійних музикантів цифрові піаніно користуються широкою популярністю. Однак багато хто з них нарікають на те, що при чудовому реалістичному звучанні інструмент зовні дуже мало схожий на свій акустичний прототип. Частково цю проблему вирішують стаціонарні дерев'яні стійки, виконані з того ж матеріалу, що і зовнішній корпус інструменту.
Переваги таких стійок зводяться до: стійкості, естетичної краси, надійності.
Варто відзначити, що цифрові піаніно в силу особливостей конструкції набагато важчі за синтезатори і важать в середньому 50-60 кілограмів. Саме з цього для їх розміщення і безпечної експлуатації не підходять Х-подібні металеві стійки - вони просто не витримують такого навантаження. Крім того, цифрові піаніно транспортують значно рідше синтезаторів, тому необхідності в мобільній і легкої стійці просто немає.
Як правило, дерев'яні стійки поставляються в комплекті з цифровими піаніно професійного класу. Бюджетні інструменти початкового рівня зазвичай продаються без стійок, купувати які доводиться окремо. Вартість найпростішої моделі дерев'яної стійки для цифрового піаніно не перевищує 100 доларів.


Банкетка для піаніно багато в чому визначає комфортність музикування і творінь мелодій. Зручні і компактні стільчики дозволяють відволіктися від щоденної рутини і зануритися в світ натхнення і творчості.
На сьогоднішній день стілець для піаніно стає все більш актуальним товаром, дозволяючи релаксувати при роботі за музичним інструментом, а також надаючи інтер'єру приміщення деякої естетичності і автентичності.
Банкетка для піаніно з підйомним механізмом, що дозволяє регулювати висоту найбільш комфортну для занять музикою.
Обертовий стілець гвинтовий. Крутиться механізм особливо підійде для непосидющих під час навчання дітей.
Стілець під піаніно здатний надати особливого комфорту під час гри, що особливо важливо для розвитку таланту у дітей. Регульований варіант стане оптимальним рішенням для дитини, нівелюючи потреба кожні кілька років купувати новий стілець для гри на піаніно.