(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
(067) 293-11-00
Порівняння Улюблені(0)
Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)

Варто відзначити, що, незважаючи на специфіку застосування і, здавалося б, простоту і надійність будови такого ударного інструменту, пошкодити палички для барабанів не так вже й складно. Під найбільшою загрозою знаходяться палички барабанщиків, які часто гастролюють і переїжджають на далекі відстані. Для того щоб не довелося засмучуватися, спостерігаючи картину поламаних паличок, необхідно купити чохли для барабанних паличок. Таким чином, ви подбаєте про їх зберігання, запобігши будь-які механічні пошкодження, які можуть їх осягнути під час транспортування.
Для чого призначені чохли (сумки) для барабанних паличок:
    захищають від механічних пошкоджень. Як правило, такі чохли виготовляються з міцної і довговічної штучної тканини. Для максимальної міцності в деяких видах чохлів використовують різні пінні наповнювачі.
    запобігають потраплянню вологи. Завдяки нейлонової основі чохли не пропускають вологу, і навіть якщо ви потрапите під дощ, то палички в такому чохла не намокнуть.
    запобігають негативному впливу різких перепадів температур. Як відомо, різкі перепади негативно впливають на дерево, тому якщо ви хочете продовжити термін експлуатації барабанних паличок, то придбати для них чохол не буде зайвим.
Якщо ви професійний виконавець і дбайливо ставитеся до кожної частини своєї барабанній установці, від перкусійних тарілок, і до барабанних паличок, то таке придбання істотно спростить вам процес їх зберігання та підтримання у належному стані.
Всі чохли для паличок відрізняють за кількома ознаками:
    Місткість. Питання місткості завжди важливий, коли йдеться про музичних аксесуарах. Неважливо граєте ви на повноцінної барабанній установці, або на Гонгу, при собі завжди треба мати кілька пар паличок.
    Спосіб використання. Тут варто розрізняти сумку і чохли, які можна переносити в руках або закріплювати на бічній стороні ударної установки.
Обидва варіанти зручні, і на якому зупинитися - питання індивідуальне. Прості переносні сумки зручно використовувати, якщо у вас невеликий набір барабанів, або, наприклад, електронні барабани, які поміщаються в зібраному вигляді в один чохол. Переваги сумок, які кріпляться до барабанних установок, заслуговують на увагу, так як вони дозволяють транспортувати інструменти в одному наборі.